VID nodokļu nemaksātājus meklē arī interneta sludinājumos

Dzēsts lietotājs

taadas mukiibas tas ir cik reizes tad jamaksa pa vienu preci nodoklus taapat vis tas ir nacis no veikala un kaads ir maksaajis kartejais fufels

Dzēsts lietotājs

nav tiesa, zvaniju uz VID , ka viens cilveks nemaksā nodokļus, man pateica , ka tā nav viņu darīsna, kamēr pats nemaksatājs nepaziņos. Bet viņs taču nekad neziņos, jo viņam esot jamaksā alimenti un kredīti vairaku tūkstošu apmērā. Da nu! Pasakas.

Dzēsts lietotājs

Sākumā lai valsts arī iedod kaut tautai un tad uzliek vēl kādus nodokļus.Bērnu nauda ir 10eiro mēnesī,bet bēgļu pabalsts ir 256eiro mēnesī.Tā taču ir ņirgāšanās par latviešu tautu.

Dzēsts lietotājs

Ta jau sanak, no saviem 10 eur tu samaksa nodokli, no smiekligas algas 300 eur - ari samaksa 1/3 dalu nodokli, bet kad saslimsti, pie ārsta ari samaksasi ka minimums 20 eur viziti + medikamentus. Prieks kam ta sociala sistema LV domata? Bet kad busi vecs, tad tev bus ap 100 eur pensija no kuras tu ari samaksasi nodokli un vel ari arstam jaatlicina.
Teiksu Jums tautiesi godigi - Latvija nedzivoju un negribu dzivot. Es dzivoju Francija un pateiksu dazos vardos kada ir sistema - tu strada, maksa nodoklus. tev ir valsts apmaksata veselibas apdrosinasana, kas sedz 60% - 70% veselibas izdevumus + pa kaut kadiem 150 eur gada otra apdrosinasana, kas sedz atlikusos procentus. Gimenes arsts iedod nosutijum un baudi ko velies, protams, pie kaut kadas ajadzibas. Krusu palielinasanas operaciju neviens neapmaksas, bet veselibas problemas gan. Super! Esmu grutniece neesmu samaksajusi ne santima par analizem ,sonografijam, pat limfodrenasas proceduras un zobarsts. Vot ta ir sistema, kad tu zini, ja kas man notiks ar veselibu, ka nav jaskraida aiznemties vai jaatrauj no dveseles ziemas zabakiem atlikta nauda. Piedodies, bet Latvijas socioala sistema su....ā.

Saistītie raksti

Kategorijas