Dziedniece pateica: Tas bija lāsts

Dzēsts lietotājs

brrrrr...baisiig

Dzēsts lietotājs

Ticēt tādām lietām?   :)     Labi ka negāji bojā  .Nebij īstais draugs tāpat  ,ka tik wnk pameta

Dzēsts lietotājs

Par dziedniekiem var daudzi sevi nosaukt, un viņiem par to maksā lai ko teiktu.  labāk uz to nepaļauties, var iekulties lielākās nepatikšanās. Tās ir visai parastas attiecības ar parastu iznākumu.  Nu nevar tā izdomāt, ka grib nopietnas attiecības un  tās arī iet meklēt un atrast. Veidot attiecības nav nopirk jaunu auto. Kā teica, kāda mana paziņa ''mīlestība jau nav miets, ko var iedzīt jebkurā vietā''.  Bet tev ir paveicies, jo kāds tevi sargā no nepareizā ceļa, un visai izteikti, lai nepabrauktu pareizajam garām.  Atbrīvojies un uzticies savām sajūtām. Un būs labi.

Dzēsts lietotājs

Es uzskatu, ka tas viss ir tiešām reāli. Arī es pati ar šiem lāstiem esmu saskārusies. Tas viss tiešām notiek.
Un ticība šajā lietā ir ļoti svarīga. Es domāju - nevis ticība Dievam, bet sev, enerģētikai un tā tālāk..

Dzēsts lietotājs

Ir daudz ljaunu cilveeku...tur nu neko nevar izdariit, bet ir dazhaadas metodes, kaa pasargaat sevi no ljauna veeleetaajiem....veiksmi!

Dzēsts lietotājs

Kristīne- varbūt vari padalīties par to, kādas ir šīs metodes. Es zinu tikai vienu - cilvēkam, kas acīmredzami vēl tev ļaunu - pagriezt muguru, pārmest krustu un pateikt: lai viss, ko tu vēli man, notiek ar tevi pašu! J

Dzēsts lietotājs

Sindij,bet ne vienmeer tu zini ,kurs un kad tev var ko launu veeleet.Man arii bija uzlikts nelabums tiku valaa ar dziednieces paliidziibu.
Daudzi skeptiki protams diezvai ticees.Es arii neticeeju pirms reaali nesaskaaros ar ko taadu.
Lai visiem laba veseliibina un neker visaadi dranki!

Dzēsts lietotājs

katra paša ziņā ir izvēlēties līmeni un situācijas, kad un cik tālu "paļauties uz likteni" vai aktīvi darboties, lai likteni ietekmētu. Skaidrs, ka arī enerģētikas ziņā nevar noliegt "placebo" efektu (ja pacients tic, ka saņem zāles, sāk justies labāk - nu apmēram tā), tomēr pa lielam jebkura paļaušanās vai atsaukšanās uz ārējiem spēkiem bieži vien ir vājuma, nevis jebkāda nosaukuma likteņa izpausme:( 
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas