"Maniem bērniem 11 mēnešu starpība," mammas stāsts

Dzēsts lietotājs

veiksmi auklējot.. feini ka tā sanāk... bet nu kā barojot ar krūti, var nepalikt stāvoklī???? kur tā doma ?? bērns caur krūti nodrošina lai neapaugļotos??? galīgi nesaprotu..

Dzēsts lietotājs

Lai Jums veicas! Tieši grūtībās jau arī ir tā dzīves sāls. Ne viens jau mums nav solījis, ka būs viegli, bet milzīgs prieks par cilvēkiem, kas savus grūtumus nes viegli un skaisti!

Dzēsts lietotājs

Ļoti forš stāstiņš, super :) :)

Dzēsts lietotājs

Skaists stāsts... ;) Veiksmi! Mēs pie sava bēbīša tikām ļoti ātri... 8. augustā apprecējāmies, un jau septembra sākumā es paliku stāvoklī. Lai gan jau 4 gadus pirms kāzām ir bijušas tik daudzas situācijas, kad neplānoti varēju palikt stāvoklī. Laikam jau viss ir tur, augšā, izlemts:)

Dzēsts lietotājs

mēs ar apprecējāmies 8. augustā....un ar pirmo reizi sanāca....kā teica man viena draudzene, mazulis laikam bija jau ilgi nogaidījies, ja uzreiz pieteicās :) .... no sākuma bija grūti pierast, jo bērnus plānojām bišk vēlāk....bet tas vnk nav kontrolējams pasākums...laikam kāds tur augšā zin labāk, kad un kurā brīdī mums ko vajag :)

Dzēsts lietotājs

Tu esi malacis! Lai jums visiem smaids, veselība un izturība! :)

Dzēsts lietotājs

Nu jā, cerība parasti mirst pēdējā, bet ja nu nesanāk...........es jau esmu pieradusi cerēt, ka varbūt šoreiz, bet atkal vilšanas, ta arī ir smagi :( Bet raksta autorei ir super palaimejies :)

Dzēsts lietotājs

Super,malači;)
1 2 3

Kategorijas