11 jautājumi par mazuļa zobu kopšanu

Dzēsts lietotājs

Diivaini ar to peedeejo jautaajumu...Manam mazulim,kad lielie zobinji naca,paaugstinajaas tempretura liidz pat 40(majas man vienmeer ir paracetamola sveciites taadiem negaidiitiem gadijumiem) un ari caureja bija.Biju ljoti parbijusies un izsaucu dakteriti uz maajam un vinja man paskaidroja,ka tas no tamdeelj,ka zobinji naak!
Un man pasjai kad naaca lielie "gudriibas" zobi,piepampa viss zjoklis(naaca visi 4 zobi reizee) un tempretura paugstinaajas uz 40.nedelju vai ilgaak mocijos maajas,liidz beidzot izdomaju aizbraukt pie zobarsta-man parak cietas smaganas bija(zobarsts paskaidroja)un tamdeelj tada mocisjanas un tempretura.
Protams,ja bernam tada tempretura un caureja,tad labaak vienmeer pakonsulteeties ar arstu.bet taa peedejaa jautajuma atbilde diezgan jociiga ir un neatbilst aarstu viedoklim!!!

Dzēsts lietotājs

Arī prmo reizi dzirdu, ka bērnam zobu šķilšanās neizraisa temperatūras paaugstināšanos!
Tā nu gan, manuprāt, nav taisnība!

Dzēsts lietotājs

Zane,manam puikam ir 8 mēn.ir zobu šķilšanās laiks...lai cik dīvaini neizklausītos,tad mums nebija ne temperatūra,ne caureja,pat nebija pietūkūšas sarkanas smaganiņas...ļoti mierīgi un negaidīti iznāca pirmie 2 zobiņi,tagad nāk arī augšā...
Lai mīkstinātu smaganiņas,tad dodu viņam žāvētas gaļas kamariņu un liekas,ka tas arī palīdzējis bez lielām sāpēm iznākt zobiņiem

Dzēsts lietotājs

Nezinu, maniem bērniem zobi nāca ļoti ātri un viegli,  bez kādām temperatūrām. Es līdz šim domāju, ka temperatūra no zobu nākšanas ir tikai ārstu atruna.

Dzēsts lietotājs

Bērni taču ir dažādi un vieniem ir temperatūra un citiem nav. man ir bērni un ja pirmajam pat nepamanīju kā zobi iznāca, tad abiem nākamajiem tie nāca ar lielu raudāšanu un temperatūru. Kas mani pārsteidz ir ieteikums dot burkānu vai grauzdiņu. maniem bērniem pirmie zobiņi izlīda jau 4 mēnešu vecumā. Nu nedosi taču burkānu tik mazam bērnam! Kā palīdzēt tik mazam cilvēkam?

Dzēsts lietotājs

Šķiļoties zobiņiem, bērniem pavājinās imunitāte, un šajā laikā mazie ļoti viegli var saķert dažādus vīrusus. Par šo tematu noteikti rakstam būs papildinājums.

Dzēsts lietotājs

tiešām interesanti, jo parasti tak visi ārsti šķidrāku vēderu, sliktu apetīti un paaugstinātu ķermeņa temperatūru noveļ uz zobiem! visi tāpat turpina teikt, ka imunitāte vājinās un var saķert visu ko citu, bet tas "cits" parasti ir iesnas un/vai klepus. kārtējo reizi - cik ārstu, tik viedokļu. domāju, šie viedokļi varētu atšķirties starp pediatriem, stomatologiem un vēl kādiem uztura speciālistiem.

Dzēsts lietotājs

Inga,ir jau ka zobu naksjanas laikaa berninji vairaak jasargaa,jo imunitate taja laikaa ir vaajaka.Bet!-kaa tad lai izskaidro to,ka mazulim,pargaja visa tempretura un caureja liidz ar zobinja izskelsjanos-bez nekadu virusu arstesjanas?Man jav ar mazulim gandriiz visi zobinji iznaca bez tempreturas un caurejas,tik pedejie 4(lielie) ar tempreturu un caureju.Gadijumi ir dazjadi,specialistu viedoklji dazjadi..gribetos zinat kada specialista viedoklis ir izteikts sjaja rakstaa?
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas