Zīdainītim iesnas? Mātes piens, ēteriskās eļļas un citi līdzekļi to ārstēšanai

Dzēsts lietotājs

Sveiki!  Iesaku no savas pieredzes. Pret iesnām manam bērnam ļoti labi palīdzēja dabīgi Latvijā ražoti jūras ūdens preparāti -  Rinospray Seawater un Rinospray light. Tie ir arī lētāki par līdzīgām ārzemju zālēm.

Dzēsts lietotājs

Piekrītu Dacei par Rinospray.. taču es pati labāk iesaku no Silvanola ražotajiem bērniņiem iesnas ārstēt ar Rinogēlu.. ziede būs tieši laikā, jo tās sastāvā ir tikai  dabīgas eļļas, kas atvieglo gan elpošanu, gan dezinficē un ārstē. Domājams, ka zīdaiņiem arī to var lietot, jo neizraisa dažādas negatīvas blaknes...

Dzēsts lietotājs

Dabīgi iepriekš pieminētie līdzekļi ir tikai reklāmās. Rinogelā nav tikai eļļiņas, bet ir arī citas sastāvdaļas kā piemēram - karboksimetilceluloze E 466,Liels daudzums var izraisīt caureju, vēdera krampjus. Dzīvnieku testos izraisīja vēzi un citus audzējus. Var būt ģenētiski modificēts.

Esmu vīlusies Silvanola produkcijā, jo pēc viņu reklāmām sen atpakaļ esmu iegādājusies it kā dabīgos produktus, bet kad ieraudzīju reālo sastāvu, tad šos produktus nemaz nelietoju.

Dzēsts lietotājs

Jā, ar Rinogēlu jābūt uzmanīgam. Es ar to domāju ne dabīgo vai nedabīgo sastāvu, bet to, ka deguna gļotāda ar tām eļļām var galīgi nesadraudzēties, nav jau viņas nemaz tik maigas :) Man - pieaugušam cilvēkam - deguns paliek kā jēls vienā mirklī, negribu iedomāties, kā justos pavisam mazs bebucis.

Dzēsts lietotājs

Ēteriskās eļļas vispār zīdaiņiem nevar lietot! Līdz 1 gadā vecumam noteikti. Tās var apgrūtināt elpošanu!

Saistītie raksti

Kategorijas