Grūtnieces jautājums forumā: Vēlos atteikties no sava bērna! Kā to izdarīt?

Dzēsts lietotājs

Varbūt vajadzēja laicīgi domāt par izsargāšanos?

Dzēsts lietotājs

Es gan uzskatu, ka mātei jādod tiesības izvēlēties sava bērna adoptētājus. Ir dažādas grūtības, kas attur māti no bērniņa audzināšanas.

Loreta, ja nu šī sieviete tika izvarota, kāda tur kontracepcija? Nosodīt jau vienmēr ir viegli!

Dzēsts lietotājs

Tieši tā. Nav ko nosodīt. Un pirms rakstat te savus pretīgos komentārus - ejiet,  piedzemdējiet un IZAUDZINIET pašas savus bērnus ar tādiem `iztikas līdzekļiem`, kādus nu te Latvijā piešķir.

Dzēsts lietotājs

Praatiigaa Loreta ierunaajaas... Bet kaapeec Tu esi tik skaudiiga un gribi liegt iespeeju gjimenei, kuri ljoti grib beerninju, bet nav lemts ???
Taas gudraas runas par valsts paliidziibu un pabalstiem ir tukshs bla, bla, bla !!! Ar taadiem pabalstiem kaa LV vieglaak ar pliku pakalju  badaa nospraagt nekaa izdziivot un beernu izaudzinaat!

Dzēsts lietotājs

Diāns, varu pateikt, ka šī sieviete vēl pirms neilga laika iesāka tematu par par precībām ar vīru un vīra uzvārda pieņemšanu, pirms bērniņš nācis pasaulē!!! Šobrīd viņa tikai domājot, es to neuzskatu par pareizu atdot likteņa rokās savu miesu un asinis. Mēs visas audzinām bērnus ar valsts piešķirtiem līdzekļiem un kaut kā izdodas izaudzināt!

Dzēsts lietotājs

es atvainojos par kļūmēm tekstā, domāts bija-Diāna

Dzēsts lietotājs

tas vispār ir traki! arī kara laikā bērni dzima vispār bez kādiem pabalstiem....un ir krietni cilvēki izaugušu tik un tā. Mana mamma piedzima Sibīrijā. ja nu viņas mamma arī būtu izdomājusi, ka vieglāk būs viņu atdot kādai vietējai krievu sievietei?! Ja bērniņš ir pieteicies, tad ir jāuzņemas atbildība. gribas vai negribas. Tas JAU vēderā ir TAVS bērniņš! a, ko tad, ja pēkšņi līdzekļi apraujas, kad bērnam ir jau, teiksim, 6 gadi? jāsāk par skolas līdzekļiem domāt utt.... arī izdomās, ai, lai labāk kāds cits, kam vairāk naudas rūpējas tālāk.... turklāt, visi tie adopcijas procesi ir ir līdz pretīgumam pataisīti par birokrātisku procesu, kur īstās bērna vajadzība ir atstumtas otrā plānā....tagad negribu iedziļināties, bet tā sistēma ir TĀ sakārtota, ka der atcerēties -  kas par daudz, tas par skādi...

Dzēsts lietotājs

Nu smags jautaajums!!!Ja esi tikai vel gruutniece otrajaa meneesii tad varbuut vel var...bet kaa nu kuram sirds atlauj to izdriit,bet ja maulis jau piedzimis to izdariit vienkaarsh nav iespeejams...ir gruuti izaudzinaat bernu shados apstaaklos,bet tak tuvinieki un tava gimene tak var tev kautkaa paliidzeet...jo cik dzirdeets lielaako ties maates pashas loti nozeelo ka kaadreiz pieneemushas taadu sitvaaciju ka atsakas no mazuliisha...bet varbuut tev ir smagi apstakli ka nekaadi nevar izgrozooties tad padoma man nav...
1 2 3 4 5 6

Saistītie raksti

Kategorijas