Mazā pirmsskolnieka fizisko, pašaprūpes un zināšanu spēju novērtēšana

Dzēsts lietotājs

"Piemēram, dažu burtu pareizrakstība atšķiras no tā laika, kad vecāki paši mācījās, un rezultātā rudenī bērnam ir jāpārmācās. Labot iemācīto ir daudz grūtāk nekā mācīties no jauna."

lūk šeit absolūti nepiekrītu. kaut vai burti s vai p. abus var rakstīt vismaz 2os veidos. es rakstu abus abos veidos. nu kurš izdomās, kurš ir pareizāks? jau tad kad es mācījos, lielā burta a rakstība nomainījās vismaz 3 reizes.

svarīgi būtu, lai bērns izmanto vismaz vienu no zināmajiem veidiem. man bija skolasbiedrene, kura rakstīja tehniskajā rakstā (visi burti kā drukātie). un rakstīja ļoti glīti un ātri. par ko piesieties? visi tāpat var izlasīt.

mani kā reiz vairāk uztrauc šis dažādais līmeneis un tas, kā skolotājs uz to reaģē. kas to regulē? kas pārbauda, vai tas, ka mans bērns varbūt sliktāk lasa (bet iespējams superīgi rēķina) netiek pagriezts viņam nevēlamā gultnē (pārmests, salīdzināts ar citiem utt)..

Dzēsts lietotājs

Atbilde Ievai. Pieļauju, ka nekas graujošs, protams, nenotiks, ja Jūs būsiet bērnam iemācījusi citādu burtu rakstības veidu, nekā pašlaik to māca skolā. Izlasīt un saprast, protams, varēs, tikai.... skolotāja mācīs visiem to burtu rakstības veidu, kāds pašlaik ir aktuāls. Vai mazais skolnieks nejutīsies vīlies? (mamma mācīja ko citu!) Viņam tā jau nav viegli uztvert visu jauno informāciju, kur nu vēl iegaumēt, ka "s" var rakstīt divejādi?

Dzēsts lietotājs

Turpinot par burtiem. 5gadniekos un 6gadniekos māca drukātos burtus, bet 1.klasē - rakstītos. Līdz ar to atkal apjukums, kāpēc pēkšņi jāraksta savādāk! Tāpat bērniem māca pārāk daudz nevajadzīgus ķekšus vilkt klāt tam burtam (žēl,ka nevaru parādīt piemēru), kā neraksta neviens pieaugušais. Man viens zināms skolnieks rakstīja - uzrakstot normālu burtu un pēc tam pievelkot klāt visus vajadzīgos ķekšus. 

Dzēsts lietotājs

Ko darīt, ja bērns intelektuāli ja uir pārgatavojies un negribas lieku gadu viņu turēt dārziņā, kur visi bērni velk strīpiņas, bet neirologs saka, ka reakcijas, fiziskās un neirālās nobriešanas dēļ vēl derētu pagaidīt?

Dzēsts lietotājs

Piereģistrējām nupat puiku skolai; super tas, ka viņi ziemā pirms skolas uzsākšanas vienu mēnesi piedāvā 2-3x nedēļā nākt uz skolu mācīties. lai vecāki būtu droši, ka nesūta bērnu par agru. + ja vecākiem šķiet, ka bērns jau ir gatavs, iesaku neaprobežoties tikai ar viena speciālista viedokli, bet konsultēties ar vairākiem, tai skaitā, ar b/d grupiņas audzinātāju. 

Saistītie raksti

Kategorijas