Vīrs svešām meičām raksta pikantas īsziņas. Dusmas!

Dzēsts lietotājs

Katram cilvēkam ir jāatrod sava pieeja kā sadzīvot. Pat ar vislielākajiem jefiņiem var izveidot normālas attiecības. Pilnīgi viss ģimenes dzīvē ir atkarīgs no sievietes, tajā skatā cik vīrs būs uzticīgs, laimīgs un mērķtiecīgs karjerā.
Es tā īsti nesapratu? Kā tas ir "visa nauda stāv pie manis"? Nav brīnums, ka šādās attiecībās partneris meklēs caurumus pa kuriem normāli elpot. Un nav jēgas rīkot bezmērķīgas histērijas. Ja ir jādod pa bungām, tad ar konkrētu mērķi kaut ko mainīt. Tev drīz piedzims bērniņš un attiecības no tā neuzlabosies - būs negulētas naktis, bezspēks un spriedze. Vienīgais veids kā izvairīties no kašķiem būtu saglabāt augstu pašcieņas līmeni un piestrādāt pie mīlošu un sirsnīgu attiecību veidošanas.
Mans draugs arī sākumā reti teica"es Tevi mīlu", bet ar pacietību, man izdevās panākt, ka "Mīlu, Mīļums utt" ir gandrīz katra teikuma galā. Nekad neesmu pieprasījusi mīlestības apliecinājumus un neesmu apvainojusies par to, ka tie nav saņemti. Ar laiku viss notiek pats no sevis.
Lai arī atram cilvēkam ir sava pieeja, kopējā bilde vairāk vai mazāk ir vienāda. Vīrietis ļoti augstu novērtē sievieti, kas viņu ciena. Pārējais ir pašas ziņā. Lai izdodas :)

Dzēsts lietotājs

Elīna! Neesmu pārliecināta, ka pilnīgi viss ģimenes dzīvē ir atkarīgs no sievietes, tajā skatā, cik vīrs būs uzticīgs, laimīgs un mērķtiecīgs karjerā.Tu runā tā, it kā vīrietis nebūtu domājošs cilvēks, bet dresējams dzīvnieks. Un sievietēm savā starpā tik beigās atliek salīdzināt, kurai ir lielāks dresētājas talants. Nez kā izdzīvo tie vīrieši, kuri dzīvo vieni, līdz ar to gatavo, darbu meklē un par apģērbu rūpējas paši? Tas, ka Tavs draugs katra vārda galā saka Tev tīkamus vārdus, nav rādītājs, ka viņš patiešām tā domā. Vienkārši izdresēts...

Dzēsts lietotājs

Piekrītu Audrai attiecībā uz Elīnas komentāru, bet autorei vēlētos ieteikt sākt cienīt pašai sevi. Protams, būtu grūtu vienai ar bērnu, bet domāju, ka pēc laika atrastos vīrietis, kas nevis vienkārši šad tad ir labs, bet visu pārējo laiku sagādā ciešanas, bet gan ir Tevis un Tava bērna cienīgs, novērtē to, ko Tu vari viņam sniegt un ir gatavs arī pats ieguldīt jūsu attiecībās.

Dzēsts lietotājs

Nelasiiju sho rakstu un galiigi ne pa teemu, bet gribu pajautaat portaala administraacijai (tik nezinaaju, kur iisti to rakstiit, taapeec rakstu te) - kas sheit notiek, ka es , atverot sho maajaslapu, praktiski nevienu rakstu nevaru izlasiit, jo visa lapa ir tik ssikaa drukaa uzrakstiita (!), ka man butuu jaanjem palielinaamais stikls talkaa,, Luudzu pasakiet, kaapeec taa??? Ne ar vienu citu maajas lapu taa nav bijus, bet shii taada "mikroskopiskaa"  drukaa ir..

Dzēsts lietotājs

Varbūt pamēģini nospiest taustiņu kombināciju Ctrl +.

Dzēsts lietotājs

Oi, Audra, milziigs paldies, uzreiz palika vieglaak dziivot :)) un viss uzreiz saredzams... Super! Viss geniaalais ir vienkaarshi.. :) Interesanti tikai, kaapeec taa ir tikai ar sho portaalu?

Dzēsts lietotājs

Hmm, to gan nezināšu...

Dzēsts lietotājs

26 gadi - vairumam vīriešu tas vēl ir bērnudārza vecums. Un nopietnu rīcību un attieksmi nav ko gaidīt
1 2 3 4 5

Kategorijas