seko mums:
  • Piektdiena, 18. maijs
  •  
  • Vārda dienas: Ēriks, Inese, Inesis

    

Ielogojies portālā un sazinies ar citiem mammam.lv/tetiem.lv lietotājiem!




Ienāc ar draugiem.lv pasi
(draugiem.lv lietotājvārdu un paroli) draugiem.pase

       

Meklēt rakstos


Rakstu arhīvs
   

Noderīgi un interesanti » Slavenību dzīve


Kauperu pāris gaida bērniņu! (2)

Ziņa / Slavenību dzīve | Skatījumi 4698


"Gribu vēl kādu bērniņu, gribas mājiņu, dārziņu, puķīti, zālīti..." pirms nepilniem diviem gadiem intervijā žurnālam Una atzinās slavenais grupas Prāta Vētra līderis un dvīņu puiku tēvs Renārs Kaupers (36). Nu mediji ziņo, ka mūziķis ar sievu, stilisti Agnesi Kauperi (34) drīzumā gaidā ģimenes pieaugumu!
 



Kauperu pāris gaida bērniņu!

Renārs Kaupers ar sievu Agnesi. Foto no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva.



Kamēr grupa Prāta Vētra atrodas koncertturnejā Sibīrijā, žurnāls Privātā Dzīve un portāls www.kasjauns.lv ziņo, ka grupas Prāta Vētra solista Renāra Kaupera ģimenē gaidāms pieaugums — Renāra sieva Agnese ir māmiņas cerībās. Pāris ir kopā jau 16 gadus un audzina dvīņus Edgaru un Emīlu, kuri šobrīd ir 15 gadus veci. Arī abi dēli tāpat kā tētis aizrāvušies ar mūziku, viņi darbojas pašu izveidotajā grupā Žirafes, kur Emīls spēlē bungas, bet Edgars — solo ģitāru.

 

Pagājušajā gadā savas otrās atvases sagaidīja arī mūziķis Jānis Jubalts, kurš nu ir divu meitiņu — Helēnas Paulas (10) un Odrijas (1) — tētis, un Māris Mihelsons, kuram ar dzīvesbiedri Santu Bindemani ir divi bērni — meitiņa Maija (4) un dēliņš Andrejs (8 mēneši).

 

Kauperu ģimenes foto albumu SKATI ŠEIT.

Portāls mammam.lv/tetiem.lv Kauperu ģimenei vēl skaistu jo skaistu mazulīša gaidīšanas laiku!


Raksts publicēts 20. apr 2011 11:40


Lai pievienotu komentārus, Tev jāautorizējas vai jāreģistrējas. Ja esi reģistrējies draugiem.lv, vari ienākt ar draugiem.lv pasi.

draugiem.pase

       

  • 20.04.2011 18:00
    < Ināra * Štīgnere > teica:

    nu sen bija laiks arī Kauperīšiem padomāt par atvasīti vēl kādu,jo lielie zvirbulēni jau iet savus ceļus,paši vēl jauni...prieks,malači!


Mammas un tēti iesaka: