8. marta svētku koncerts "Musique de la Riviera"

2020. gada 8. martā Lielajā ģildē plkst. 18.00 ar starptautiskajai daiļā dzimuma dienai veltītu īpašu vidusjūras ģitārmūzikas un tango koncertprogrammu uzstāsies muzikālā projekta ‘’Musique de la Riviera’’ dalībnieki.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Musique de la Riviera

Starptautiskā projekta ‘’Musique de la Riviera’’ kodolu veido grupas ‘’Los Pulidos’’ mūziķi, kas ir starptautiskas pieredzes bagāžas, vīrišķības un neaizmirstama vokāla apvienojums, kurš iepazīstina klausītāju ar jaunu sajūtu gammu. ‘’Los Pulidos’’ izpilda pasaulē populārus hitus ne tikai angļu un spāņu valodās, bet arī oriģinālkompozīcijas franču un itāļu mēlēs.

 

Projekta vokālists un īpašas zemi brutālās balss īpašnieks ir mūziķis, vairāku starptautisku godalgu laureāts, Francijas komponistu savienības biedrs Marchello Repchs. ‘’Musique de la Riviera’’ dalībnieku sadarbības arsenālā ir tādu augsta ranga mūziķu vārdi kā slavenais franču akordeonists Richard Galliano, džeza ērģelnieks Jimmy Smith, blūzmenis Jeff Marshall, Ike Turner (Tīnes Tērneres vīrs) un pat ilggadēja sadarbība ar vācu elektroniskās mūzikas kulta grupu ‘’Kraftwerk’’, kā arī ‘’Grand Prix’’ tādos muzikālai pasaulei ievērojamos pasākumos kā Nīcas un Nioras džeza festivāli.

 

Savā laikā, kad modē nāca Jango Reinharda stila čigānu mūzika, projekta ‘’Musique de la Riviera’’ dalībnieki pievērsās čigānu un slavenajām krievu romancēm, araņžējot tās ar zināmu humora piedevu. Šī programma ar lieliem panākumiem debitēja ‘’World Music’’ festivālā Avinjonā, Francijā kopā ar slavenā čigānu teātra Romen dalībniekiem, kur kļuva par Nacionālā džeza festivāla uzvarētājiem, iegūstot “Grand Prix”.

Reklāma
Reklāma

 

Šobrīd ansambļa dalībnieki spēlē un komponē elektroakustisko ģitārmūziku, izpildot dziesmas septiņās, galvenokārt, vidusjūras reģiona svešvalodās. Koncertprogrammas laikā jums būs iepēja noklausīties tādas mīlestības balādes kā Žaks Prevērs “Les feuilles mortes”, Renato Karosone “Tu vuo' fa l'Americano”, Fernando Olvera “Corazon Espinado”, Konsuelo Valeskes: “Besame mucho”, Pino Daniele “Cammina cammina”, Klods Fransuā “Comme d’habitude” (my Way) un daudzas citas saviļņojošas un romantiskas kompozīcijas, kaislīga vidusjūras tango dueta horeogrāfijas pavadījumā!
 
Aicinām jūs uz emocoionāli mūzikālu piedzīvojumu rivjērā!

Biļetes nopērkamas “Biļešu Servisa” kasēs un internetā.

Koncerta plakāts