LU Botāniskais dārzs aicina visus uz bezmaksas Vasaras vakara tirdziņu

Trešdien, 14.augustā, no plkst. 16 līdz 21 LU Botāniskajā dārzā notiks tirdziņš, kurā būs iespējams iegādāties pārtikas un dizaina preces, stādus un citus labumus, kā arī gardi paēst. 

FOTO: Shutterstock.com

Ierobežotos daudzumos būs pieejami arī LU Botāniskā dārza augu kopšanas speciālistu audzētie telpaugi, piemēram, dracēnas, monsteras, papardes, hibiski un citi augi. Tāpat būs iespējams iepazīt botāniskā dārza bagātīgās augu kolekcijas ekskursijās gida pavadībā.

Tirdziņa laikā (16.00-21.00) LU Botāniskā dārza brīvdabas teritorija un tirdziņš apmeklētājiem būs pieejams bez maksas (ieejas biļetes jāiegādājas tikai siltumnīcu apmeklējumam un dalībai ekskursijās).

Pasākuma programma
16.00-21.00 tirdziņš šķūnī un āra teritorijā (tirdziņš apmeklētājiem pieejams bez maksas – ieejas biļetes jāiegādājas tikai siltumnīcu apmeklējumam un ekskursijām)
18.00-19.30 ekskursija “Kas aug un dzīvo botāniskajā dārzā?” (dalībai ekskursijā jāpiesakās iepriekš; ekskursijas dalībniekiem jāiegādājas ieejas biļete botāniskajā dārzā) Uzmanību – vietu skaits ekskursijā ir ierobežots!
19.00-20.30 ekskursija “Ārstniecības augi” (dalībai ekskursijā jāpiesakās iepriekš; ekskursijas dalībniekiem jāiegādājas ieejas biļete botāniskajā dārzā) Uzmanību – vietu skaits ekskursijā ir ierobežots!

Reklāma
Reklāma

Plašāka informācija par pasākuma norisi: 67450860 (darba dienās 9.00-17.00) vai dainuvite.roginska@lu.lv