Ar mūziķu uzstāšanos un radošām aktivitātēm Spīķeros svinēs Zinību dienu

1.septembrī skolēni un studenti aicināti apmeklēt lielākos un aizraujošākos Zinību dienas svētkus Rīgā, Spīķeru kvartālā, lai kopīgi nosvinētu jaunā mācību gada sākumu. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv
 

 

 

 

 

Reklāma
Reklāma

Pasākuma apmeklētāji varēs radoši darboties dažādās darbnīcās, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, kā arī novērtēt jauno mūzikas grupu sniegumu un svētku noslēgumā uzgavilēt populārām un iemīļotām pašmāju grupām – „Rīgas Modes”, „Triānas Parks”, „Olas”. Pasākumu vadīs neatkārtojamais Rīgas bebrs. 

Zinību dienas svētkos no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 ikviens būs aicināts piedalīties un izpausties radoši dažādās darbnīcās. Apmeklētāji varēs izveidot savu īpašo jaunā mācību gada nozīmīti, ko stiprināt pie apģērba vai skolas somas. Tāpat skolēniem būs iespēja pašiem izveidot draudzības aproces gan sev, gan draugiem. Domāt zaļi un saaudzēt dabu un vidi rosinās „Homo ecos:” darbnīca, kurā būs iespēja apgūt kā no dažādam vecām mantām, vai lietām, ko parasti izmetam atkritumos, var uztaisīt jaunas, skaistas un ikdienā noderīgas lietas. Izpaust savu fantāziju un veidot dažādus dekoratīvus priekšmetus aicinās hama pērlīšu darbnīcā.
 

Par jautrību un atjautību svētkos gādās galda spēles un lielformāta spēles sadarbībā ar „Lielās spēles”, kas tematiski balstītas uz klasisko un visiem labi zināmo galda spēļu motīviem, kā arī iemīļotu un populāru multiplikāciju un pasaku motīviem. Zinību dienas svētkos darbosies arī tematiskais svētku foto stūrītis, kurā skolēni un studenti varēs iemūžināt savas Zinību dienas emocijas profesionāla fotogrāfa vadībā.
 

No plkst. 15.30 līdz plkst. 19.00 uz svētku skatuves kāps jaunās grupas un izpildītāji. Svētku izskaņā, no plkst. 19.00 līdz plkst. 22.00 skolēni un studenti aicināti uz neaizmirstamu, aktīvu un atraktīvu svētku koncertu, piedaloties iemīļotajām grupām „Rīgas Modes”, „Triānas Parks”, kā arī „Olas”. 

Ieeja bez maksas.