Dailes teātris ar izrādēm viesosies Krustpilī un Valmierā

Lieliska iespēja aprīlī apmeklēt Dailes teātra izrādes - 2. aprīlī Krustpilī  "Divi kapteiņi, un 24. aprīlī Valmierā "Ja tevis vairs nebūtu".

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Foto: Kaspars Kviesis no izrādes "Divi kapteiņi"

 

2. aprīlī ar Genādija Ostrovska iestudēto un paša rakstīto melodramatisko komēdiju “Divi kapteiņi” Dailes teātris viesosies Krustpils kultūras namā.

Jaunā gada priekšvakarā 31.decembrī Maskavā var notikt visneiedomājamākās lietas un satikties cilvēki, kuri citādi nekad nesatiktos. Te ir neveiksmīgs zaglis, neveiksmīgs pašnāvnieks, neveiksmīgi mīlētāji un pat apšaubāma izskata pingvīni un Baltais lācis. Visi cilvēki nebūt nav vienādi un uz vienu un to pašu skatās dažādi. Taču kā lai dzīvo kopā ar cilvēku, kurš netaisās nomirt ar tevi vienā dienā? Tomēr ir pārliecība, ka Jaunais gads būs labāks nekā iepriekšējais. Iepriekšējā bija daudz laba, bet šajā būs vēl labāk, jo savādāk nemaz nevar būt. Un Maskava asarām netic! Izrādē spēlē Ģirts Ķesteris, Lauris Subatnieks, Lauris Dzelzītis, Dārta Daneviča, Intars Rešetins, Agnese Zeltiņa, Ieva Segliņa, Aminata Diarra, Hugo Lejiņš, Sarmīte Rubule, Ivars Auziņš, Mārtiņš Počs, Aldis Siliņš un Dainis Gaidelis.

Izrādes sākums plkst.16.00.

 

 

 

Reklāma
Reklāma

Foto: Matīss Markovskis no izrādes "Ja tevis vairs nebūtu"

 

24. aprīlī Dailes teātris Intara Rešetina iestudēto izrādi “Ja tevis vairs nebūtu” spēlēs Valmieras drāmas teātrī, kur viesosies aktieri Vita Vārpiņa, Artis Robežnieks, Ivars Auziņš un Dārta Daneviča.

Anna kopā ar Pjēru ir nodzīvojusi gandrīz divdesmit gadus. Tagad viņas dzīvi saindē šaubas un izmisīga vēlme saprast. Reizēm mums liekas, ka mēs kādu pazīstam, bet īstenībā pazīstam tikai šī cilvēka masku. Un vairs nesaprotam, kas īsti ir noticis patiesībā. Mēs vēlamies izvairīties no sīkām, banālām nodevībām... Bet mūsu dzīvesstāsti tik ļoti līdzinās savā neglītumā. Florians Zellers ir franču rakstnieks un dramaturgs, kura darbi ir tulkoti daudzās valodās. Vairākas Zellera lugas ir saņēmušas Moljēra balvu, kas ir Francijas augstākā godalga teātrī.

Izrādes sākums plkst.17.00.