Operetes Jaungada koncerts - No Rīgas līdz Vīnei!

Programmā  jautra un populāra mūzika svētkiem. Šampanieša viegluma muzikālu dzirksti un vienreizīgu valdzinājumu Jaunā gada priekšvakarā ļaus baudīt  latviešu un pasaules operetes un mūziklu klasiķu hiti.

 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

         Foto: Publicitātes foto

 

Koncerta programma veidota ievērojot skatītāju izteiktās vēlēšanās pēc Latvijas operetes fonda veidoto izrāžu un Operetes festivāla muzikālā materiāla virsotnēm, līdz ar to Jaungada priekšvakarā koncertos No Rīgas līdz Vīnei varēs baudīt latviešu un pasaules operešu klasiķu – Arvīda Žilinska Dzintarkrasta puiši, Elgas Īgenbergas Annele, Imanta Kalniņa dziesmuspēles No saldenās pudeles, Raimonda Paula dziesmuspēles Pāri kas dabona un, operetes Māsa Kerija, Johana Štrausa operetes Čigānu barons, Franča Lehāra operetēm Smaidu zeme, Jautrā atraitne, Franča Lou operetes Mana skaistā lēdija u.c., iestudējumu mūziku. Tāpat koncertā skanēs fragmenti no Latvijas operetes fonda topošā jauniestudējuma – Paula Abrahama operetes Balle Savojā, tādējādi skatītājus iepazīstinot ar jauniestudējumu.”


Skatītājus priecēs tādi mākslinieki kā Evita Zālīte, Nauris Indzeris, Anta Jankovska (Itālija), Marlēna Keine, Dainis Skutelis, Jolanta Strikaite, Artūrs Mangulis, Juris Vizbulis un Emīls Kivlenieks. Tomēr koncertprogramma ir arī bagātināta ar dejām, tādējādi izdejojot Johana Štrausa valšus, un visiem zināmas jautrās polkas.

Reklāma
Reklāma


Koncertprogrammas režisors ir Valdis Lūriņš, un orķestra diriģents ir Guntars Bernāts. Par pasākuma horeogrāfiju rūpējas Alberts Kivlenieks, bet scenogrāfiju Oskars Dreģis.

 

Koncerti notiks 27., 28., 29., 30. decembrī Kultūras pilī Ziemeļblāzma.