Tuvojas aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013"

 

Maija pēdējās brīvdienās - no 24. līdz 26.maijam - Ķīpsalā mutuļos enerģija, patīkama kņada un bērnu smiekli, jo notiks Latvijas aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013". 

Ķīpsalā bērni varēs ne tikai izklaidēties, bet arī gūt noderīgas zināšanas. Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ķīpsalā bērni varēs ne tikai izklaidēties, bet arī gūt noderīgas zināšanas. Publicitātes foto.

 

"Esam sagatavojuši vairākus pārsteidzošus jaunumus - īstu TV studiju, kurā bērni pamēģinās iejusties televīzijas vadītāja lomā, leģendārā Tofika atgriešanos, azartisko slēpņošanas loteriju, Mazo balerīnu studiju, kurā meitenēm būs iespēja sajusties kā īstām baleta prīmām, un pat daktera kabinetu, kur mazie profesori taisīs rentgenus un liks pārsējus.... ikviens varēs aktīvi, lietderīgi un droši pavadīt laiku," stāsta pasākuma "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā" vadītāja Aiva Borska.

 

Pilna halle ar attīstošajām rotaļām un spēlēm

Atraktīvi burvju triki, izzinoši eksperimenti, attīstošas spēles, mākslas un rokdarbu nodarbības, meistarklases, aizraujošas sacensības un stafetes, asprātīgi konkursi, viktorīnas... – tās ir tikai dažas no aktivitātēm, kuras varēs pamēģināt "Kas te? Es te!" hallē. Daudzpusīgajā aktivitāšu klāstā ikviens atradīs sev piemērotāko un tīkamāko nodarbi!

 

Visās trijās dienās kopā ar bērniem un vecākiem darbosies iemīļotie TV varoņi - Lupe, Varis, Konstantīns, Pukšs un vairāk nekā 50 dažādas organizācijas - Latvijas Florbola savienība, Latvijas Galda tenisa federācija, Rīgas Tehniskā universitāte, Tūrisma attīstības valsts aģentūra, zinātkāres centrs bērniem "Zili brīnumi", bērnu zinātnes centrs "Z(in)oo", deju skola "Colour Point", "Sveču darbnīca", rokdarbu un mākslas terapijas centrs "Art-Perspective", galda spēļu bode "Ludo", pasākumu aģentūra "Jampadracis" un citi. Izglītojošas un attīstošas nodarbes bērniem ir aizraujošas - tāda ir pasākuma pamatideja.

 

"Bērnu pasaules" hallē - jaunumi un izdevīgi pirkumi 

Ap 150 uzņēmumu šogad izstādē piedāvās plašu preču un pakalpojumu klāstu. Būs apģērbi un apavi, higiēnas preces, bērnu pārtika, preces mazuļu veselībai, muzikālas, attīstošas, radiovadāmas un izklaidējošas rotaļlietas, sporta preces, rati un autokrēsliņi, mēbeles bērnistabām un vēl daudz kas cits.

 

Ķīpsalā topošie vecāki varēs mērķtiecīgi sagatavoties "lielajam notikumam" un iegādāties visu nepieciešamo mazuļa drošībai, barošanai, vannošanai, ģērbšanai, ceļošanai, rotaļām un labam miegam. Arī grūtniecēm un jaunajām māmiņām būs iespēja vienuviet izvēlēties sev apģērbu, kosmētiku un higiēnas preces. Interesenti varēs uzzināt par dūlu sniegto atbalstu sievietei un ģimenei grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikā, kā arī saņemt citu speciālistu konsultācijas.

 

Piedalās arī Latvijas ražotāji

Pirmo reizi izstādē atsevišķā zonā vairāk nekā 20 vietējie ražotāji prezentēs Latvijā radītas lietas bērniem. Zīmoli "Hebe", "Paade Mode", "Petra", "Glam Collection", "Zaza Couture", "The Kid House", "Galatex", "Dress Code" piedāvās jaunās pavasara un vasaras bērnu apģērbu kolekcijas, kuras raksturo kvalitatīvi audumi, stilīgi piegriezumi un ņammīgas krāsas kā vasaras odziņas – zemenītes, mellenītes, avenītes... "ThermoKid" piedāvās pasaulē vienīgo ekoloģisko termoapģērbu bērniem, "AIX" - rokām darinātus šūpuļkrēslus un šūpulīšus, savukārt "La`Lina" - dabiskus produktus gan mazuļiem, gan māmiņām. Būs arī jau atzinību iemantojušie "MGS Factory" bērnu attīstību veicinošie koka skrejriteņi un iztēli veicinošās leļļu mājas "Dip&Dap", bioloģiskie biezeņi "Rūdolfs" un citi Latvijas labumi.

 

Iepazīsti glābējus, viņu tehniku un ekipējumu

Tuvojoties vasarai, aktuāla kļūst bērnu brīvā laika pavadīšana un viņu drošība. Tādēļ sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju, Rīgas Pašvaldības policiju, Ceļu satiksmes drošības direkciju, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, AS "Latvijas gāze" un VAS "Latvijas dzelzceļš" darbosies Drošības kvartāls, kurā bērni rotaļu veidā atkārtos un iemācīsies nozīmīgas lietas, kā pasargāt sevi un arī citus. Bērni varēs ierāpties ugunsdzēsēju un policijas mašīnās, aplūkot glābēju ekipējumu un pārliecināties par savām praktiskajām iemaņām ceļu satiksmes drošībā.

 

Reklāma
Reklāma

Leģendārā Tofika atgriešanās

Iemīļotais TV varonis Tofiks, kas uz kādu laiku bija devies uz savu planētu, tagad atgriežas uz zemes! Esiet droši, viņš joprojām ir dzīvespriecīgs, jautrs un uz dzīvi skatās humora pilnām acīm! Tāpēc visās trijās pasākuma dienās no plkst. 14.10 līdz 15.10 bērni tiek aicināti uz izrādi, lai blēņoties kopā ar Tofiku, bet pieaugušie - lai atcerētos savu bērnību. Starp citu, zinātkārais bērnu draugs ir iemācījies arī latviešu valodu.

 

Uz skatuves - koncerti un slēpņošanas izlozes

Arī uz lielās skatuves būs neparasta rosība, jo trīs dienu laikā uz tās uzstāsies vairāk nekā 500 jaunie mākslinieki - Agra Daņiļeviča deju studija "Dzirnas", vokālā grupa "Tik un tā", vokālā studija "Rasa", "Miljons", deju ansamblis "Teiksmiņa", popgrupa "Rakari" un citi dziedošie un dejojošie bērni no Rīgas, Bauskas, Liepājas un Ventspils.

 

Gan lielie, gan mazie piedzīvojumu meklētāji varēs izmēģināt veiksmi slēpņošanas loterijā. Izlozes notiks ik pēc divām stundām. Bet, lai izmēģinātu fortūnas labvēlību, vispirms būs jāatrod slēpņi jeb pareizās atbildes uz jautājumiem un jāieraksta slēpņošas anketā (kas tiks izsniegta, iegādājoties ieejas biļeti). Tiekamies, jo balvu fonds tiešām bagātīgs!

 

Ķīpsalā notiks Lielā ratu pastaiga

Krāšņi un ar iztēli izrotāti bērnu rati, velosipēdi, mašīnas un citi transporti mazos un lielos 26.maijā vedīs uz Ķīpsalu, jo tur notiks arī Lielā ratu pastaiga. Tā ilgs aptuveni stundu - no plkst.13 līdz 14. Parasti pastaiga pulcē vairāk nekā 1000 ģimeņu. Šogad dalībnieku skaits varētu pieaugt, prognozē rīkotāji.

 

Publicitātes foto.

 

"Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Televīzija. 

 

Darba laiks: 

24. un 25. maijs - no plkst.10 - 19.

26.maijs - no plkst.10 - 18.

 

Ieejas biļešu cenas:

Pieaugušajiem - Ls 3,00

Bērniem no 4 gadu vecuma - Ls 3,00 

Pensionāriem - Ls 2,50

Ģimenes biļete (2+2) vai (1+3) - Ls 10