Ķīpsalā gaidāms lielais Rīgas Ziemassvētku koncerts „Šī brīnišķā pasaule”

Ziemassvētku koncertā “Šī brīnišķā pasaule” uzstāsies iemīļoti aktieri un solisti – Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Mārtiņš Brūveris, Artūrs un Emīls Manguļi, u.c. mākslinieki, kā arī kori un mūzikas grupas. Rīgas Ziemassvētku koncerti notiks 20., 25. un 26. decembrī Ķīpsalā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Koru, solistu un aktieru sniegumā skanēs Ziemassvētku dziesmas „Ak, eglīte”, „Eņģeļus mēs dzirdējām”, „Jūs, ticīgie, nāciet”, spiričuels „Ej, stāsti kalnos, lejās”, Raimonda Paula „Ziemeļblāzmas romance”, Ainara Virgas „Eglīte smaržo un mirdz”, „Have Yourself a Merry Little Christmas”, Krisa Rī singls „Driving Home for Christmas”, kā arī skanīgā dziesma „Happy New Year” no ABBA repertuāra un citas.

“Iemīļotie Rīgas Ziemassvētku koncerti Ķīpsalā būs ļoti skaisti un sirsnīgi, ar lielisku, izmeklētu mūziku un labu scenogrāfiju, ko šogad sarūpējusi koncerta mākslinieciskā vadītāja Ilona Breģe un scenogrāfs Artūrs Arnis. Esmu pārliecināts, ka brīnišķīgā mūzika, baudīta kopā ar ģimeni un draugiem, ienesīs Ziemassvētku gaismu katra sirdī,” saka koncerta producents, BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle.

Koncerti notiek: ceturtdien, 20. decembrī plkst. 19.30; otrdien, 25. decembrī plkst. 15.00 un trešdien, 26. decembrī, plkst. 15.00.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un arī internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena šobrīd – Ls 5–15! Pērkot „Ģimenes biļeti” (4 līdz 8 personām) – 10% atlaide. Ir iespējams iegādāties grupu biļetes (sākot no 15 personām). Informācija pa tālr.: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv.

Ziemassvētku koncerti.

Reklāma
Reklāma