23.aprīlī bez maksas vēro burbuļu šovu un piedzīvo citus brīnumus

23. aprīlī plkst. 13:00 modes un izklaides centrā Riga Plaza slavenais iluzionists, Latvijā dzīvojošais itālis Enriko Pecolli grasās izpūst vislielāko ziepju burbuli Latvijā! Šova laikā skatītāji varēs arī priecāties par neticamu daudzumu burbuļu – plānots, ka tiks izpūsti vairāk nekā 5000 dažāda lieluma gaistošo brīnumu!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

23. aprīlī, no plkst. 13:00 līdz 18:00 modes un izklaides centrs Riga Plaza pārvērtīsies par īstu Brīnumzemi. Visu dienu mags Enriko Pecolli un vēl 6 burvju mākslinieki, alķīmiķi un iluzionisti rādīs īstus brīnumus un neticamus trikus. Riga Plaza apmeklētājus sagaidīs Runājošā Galva, bet tālāk īstā alķīmiķa laboratorijā varēs uzzināt, kā atrast Filozofu akmeni, kā no akmens iegūt zeltu un kā izgatavot mūžīgās jaunības eliksīru. Apmeklētājiem būs iespēja pabūt arī ziepju burbuļu fabrikā, burvju veikaliņā un citās brīnumainās vietās. 

 

“Rīdziniekus gaida īsti maģijas un brīnumu svētki. Magi un iluzionisti rādīs gigantisku ziepju burbuļu operu, brīnumainu šovu, par ko noteikti būs sajūsmā visa ģimene – gan bērni, gan pieaugušie. Burvju mākslinieki arī skatītājiem rādīs, kā pašiem paveikt brīnumus,” stāsta modes un izklaides centra Riga Plaza vadītāja Iveta Priedīte. Viņa teic, ka brīnumus aprakstīt vai izstāstīt nav iespējams, tos jāredz. Maģijas un brīnumu dienas ietvaros Riga Plaza būs skatāmi vairāk nekā 10 burvju mākslinieku numuri. 

 

Reklāma
Reklāma

 

IZLASI ARĪ: Recepte lielajiem ziepju burbuļiem!

 

Papildu informācija:

www.rigaplaza.lv