16. martā Kristapa Sudmaļa dziesmu vakars

Trešdien, 16. martā plkst. 18 Cappuccino bar & gallery FLAT, Ģertrūdes ielā 46, Rīgā dziesmu vakarā uzstāsies liepājnieks Kristaps Sudmalis.

Kristaps Sudmalis (foto - Artūrs Zeltiņš)

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Kristaps Sudmalis (foto - Artūrs Zeltiņš)

Kristaps ļoti reti uzstājas viens (biežāk ar grupu Karogi), arī autorvakari kā dziesminiekam viņam nav ierasta lieta, tādēļ šis dziesmu vakars būs īpašs un ilgi gaidīts gan klausītājiem, gan Kristapam pašam. 

 

Kristaps: „Šī notikuma priekšspēle ilga 35 gadus, un šajā laikā man ir sakrājušās daudz jūsu dziesmu, kas rakstītas, izdzīvotas jums. Es kā šo dziesmu lietotājs reizēm jūtos kā parādnieks, tāpēc, pirms vēl priekškars nav kritis, gribu vēl būt ar jums jūsu dziesmās.”

 

Dziesminieks ģitāru spēlē un dziesmas raksta lielāko daļu sava mūža. Apgūt ģitārspēli Kristapu iedvesmoja viņa muzikālā ģimene, kuru, pateicoties TV šovam, pazīstam kā Sudmaļu ģimeni. 

Visbiežāk Kristaps pats ir savu dziesmu vārdu un melodiju autors, bet laba mūzikas un dzejas saskaņa dziesminiekam ir arī ar māsu Kristīni Sudmali, kura, kā saka Kristaps, prot viņa idejas ietērpt īstajos vārdos. Jautāts, par ko tu dziedi, Kristaps atbild: „Tikai par mīlestību, visa veida mīlestību.”

 

Es mīlu vēl, vēl viss nav zaudēts

Tā kliedzu vārnām pretī

Un dzirdu tālu atbalsi – 

Es mīlu vēl, vēl viss nav zaudēts


/Kristaps Sudmalis/

Reklāma
Reklāma

 

Dziesmu vakarus organizē Austras biedrība sadarbībā ar Cappuccino bar & gallery FLAT. 

Austras biedrība dibināta 2008. gada martā, un tās pamatdarbība saistīta ar Latvijas folkmūziķu, bardu jeb dziesminieku darbības veicināšanu un popularizēšanu, koncertu un festivālu rīkošanu, kā arī izdevējdarbību.

 

Cappuccino bar & gallery FLAT sevi pozicionē ne tikai mākslas un ēdienu jomā, regulāri rīkojot dažādas jauno mākslinieku izstādes, bet arī dzejas un mūzikas jomā. Par tradīciju bija kļuvuši Akustiskie dzejas vakari, kas ļāva jaunajiem dzejniekiem parādīt publikai savus darbus, tāpat FLAT notika dažādi koncerti un muzikālie vakari. FLAT ir mākslas, kultūras un kulinārijas apvienojums, kas sniedz jums nebijušu baudījumu un ļauj izbaudīt katru mirkli, kuru jūs pavadāt FLAT mājīgajās telpās.