Uz kafejnīcu kopā ar bērniem!

11. jūlijā no plkst. 11.00 - 14.00 ģimenes kafejnīcā Hercogs norisināsies Bērnu rīts ar Lācēnu Pūku un Sivēntiņu. Tiek gaidīti bērni vecumā no 1-10 gadiem kopā ar vecākiem, vecvecākiem, krustvecākiem vai auklītēm, lai kopā jautri pavadītu svētdienu un ieturētu gardu maltīti. Dalības maksa 0.50 Ls.

FOTO: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/

Programmā dažādas spēles, rotaļas un aktivitātes, zīmēšana un krāsošana, kā arī veidosim kādu darbiņu, kuru varēs paņemt līdzi uz mājām, un našķēsimies ar garšīgām un veselīgām uzkodām.

Šis būs jau piektais pasākums bērniem, kas tiek rīkots ēdnīcas un ģimenes kafejnīcas Hercogs telpās. Pirmais Bērnu rīts norisinājās 14. martā, kad ar bērniem tikās Tīģerēns un Pepija. Ar bērniem jau ir tikušies Pirāti, Sprīdītis un Lienīte, kā arī Fejas.

Turpmāk reizi mēnesī ģimenēm ar bērniem tiks piedāvāta kopīga izklaide ar dažādiem interesantiem tēliem. Sekojiet līdzi informācijai!

Informācijai:
2009. gada 1.decembrī Jelgavā līdzās Hercoga Jēkaba laukumam durvis vēra ēdnīca un ģimenes kafejnīca Hercogs. Ēdnīca no citām sabiedriskās ēdināšanas iestādēm visvairāk atšķiras ar pievilcīgajām cenām un interesanto interjeru. Hercoga īpašnieki ir Andris Rūmītis un Māris Neimanis. Produkti ēdienu pagatavošanai tiek iepirkti pa tiešo no zemniekiem.

Bērnu rītu Hercogā atbalsta ģimenes portāls mammam.lv/tetiem.lv.

Reklāma
Reklāma


Informāciju sagatavoja: Jolanta Kupriša