Vai esam daļa no informācijas lauka? Grāmata "Hologrāfiskais cilvēks"

Vai cilvēka fiziskais ķermenis ir veidots no neredzama informācijas lauka? Un vai šis lauks veido arī visu mums pazīstamo Visumu, uzturot zināšanas par pagātni un nākotni? Ja esam daļa no šī informācijas lauka, vai varam to ietekmēt, veidojot paši savu nākotni?

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Robins Kellijs viegli uztveramā valodā atbild uz šiem un daudziem citiem svarīgiem jautājumiem, kuri radušies ikvienam, kas dzirdējis par hologrāfiskā Visuma teoriju. Dziedināšana no attāluma, pēkšņas priekšnojautas, neparedzamie kvantu stāvokļi, apziņas ietekme uz fiziskajām norisēm un epiģenētika  – tie ir tikai daži no tematiem, kurus autors izskaidro ar jaunākajiem zinātnes pierādījumiem.

Robins Kellijs ir medicīnas zinātņu doktors, kas jau vairāk nekā 30 gadus praksē veiksmīgi apvieno Rietumu un Austrumu ārstēšanas tehnikas, kā arī jaunākos zinātnes sasniegumus. Viņa grāmatas guvušas plašu atzinību zinātnieku aprindās, turklāt izdevums "Hologrāfiskais cilvēks" 2011. gadā atzīts par labāko zinātnes sasniegumiem veltīto darbu.
Turpinot Maikla Talbota iesāktos pētījumus grāmatā "Hologrāfiskais Visums", Robins Kellijs pārliecinoši apliecina, ka mums saskatāmā pasaule nepavisam nav tāda, kādu esam to pazinuši līdz šim.
Apakšvirsraksts „Dzīve harmonijā ar vienoto apziņas lauku” izsaka grāmatas nolūku – palīdzēt lasītājam rast ceļu uz pilnvērtīgāku dzīvi. Šis darbs liks padomāt gan cilvēkam, kurš jau iepazinis šo tematiku, gan tādam lasītājam, kam šāda pieeja pasaulei ir pārsteidzošs jaunums.

No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš.

 

Reklāma
Reklāma

Ieskaties: www.lietusdarzs.lv