Dari, ko es vēlos!

Apgāds Zvaigzne ABC ir laidis klajā zviedru spožākās zvaigznes komunikācijas un mentālo tehniku jomā Henrika Fekseusa (Henrik Fexeus) grāmatu “Dari, ko es vēlos”, kurā atklāti sensacionāli paņēmieni, ar kuru palīdzību iespējams ietekmēt ikvienu mūsdienu sabiedrībā dzīvojošu cilvēku.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

“Dari, ko es vēlos” ir grāmata par ietekmēšanu. No ietekmēšanas izbēgt nav iespējams, tāpat kā nav iespējams neietekmēt citus. No brīža, kad rītos atveram acis, līdz brīdim, kad vakaros aizmiegam, esam pakļauti bezgalīgiem ietekmēšanas mēģinājumiem. Turklāt tie, kuri mūs cenšas ietekmēt, nevēlas, lai to pamanām. Ap mums ir milzum daudz lietu – daba, mājas, labas pusdienas, grāmatas, internets un citi cilvēki. Vide nav pasīvs fons - tā nemanāmi manipulē ar mūsu domām, spriedumiem un rīcību. Savukārt mēs ar savu rīcību arī iespaidojam gan vidi, gan sabiedrību ap sevi. Jau senie grieķi zināja, kā pārliecināt citus un darīja to ar retorikas palīdzību, turklāt uzskatīja, ka šī māka jāapgūst ikvienam.
Grāmata piedāvā metodes, ar kuru palīdzību tu vari mainīt citu cilvēku attieksmi un uzskatus. Tā sniedz izpratni par to, kāpēc nopērc preci, ko tev nemaz nevajag, vai piekrīti viedoklim, ko patiesībā neatbalsti. To zinot, tu izšķirošā brīdī spēsi izvērtēt, vai tiešām gribi iegādāties šo lietu, vai tā patiesi ir tava doma, un izdarīt SAVU izvēli.
Henrika Fekseusa grāmata ir veidota kā aizraujošs dialogs ar lasītāju. Tajā atklājas sensacionāli paņēmieni, ar kuriem tiek panākta mūsu pakļaušanās un... kurus varam izmantot, lai pakļautu citus. Autors saka: “Ja zini, kādas metodes tiek lietotas, lai nemanāmi mēģinātu ietekmēt tavu izvēli - vai arī izdarīt kādu izvēli vispār, tu vari vieglāk tām pretoties. Tātad, ķeramies pie lietas - laipni lūgts savā zemapziņā! Tā ir vieta, kur notiek viss maģiskais." Izmēģini H. Fekseusa piedāvātās metodes! Pārbaudi, vai spēj ietekmēt citus!

Autors saka: “Ja zini, kādas metodes tiek lietotas, lai nemanāmi mēģinātu ietekmēt tavu izvēli - vai arī izdarīt kādu izvēli vispār, tu vari vieglāk tām pretoties. Tātad, ķeramies pie lietas - laipni lūgts savā zemapziņā! Tā ir vieta, kur notiek viss maģiskais."

Henriks Fekseuss ir sensacionāls lektors, psiholoģiskais iluzionists un domu lasītājs, populārs TV šovu vadītājs un vairāku bestselleru autors. Mēdz teikt, ka savu prasmju dēļ viņš ir bīstams cilvēks. Taču Henriks to noliedz un raksturo sevi kā miermīlīgu puisi, kam ļoti patīk cilvēki, kuri dara to, ko viņš vēlas.
Henriks Fekseuss ir dzimis Zviedrijā 1971. gada 29. septembrī, un jau bērnībā atšķīrās no saviem vienaudžiem. Septiņu gadu vecumā Henriks atklāja maģijas spēku, pārvēršot skolas laiku īstā ellē (vairāk gan skolasbiedriem nekā sev). Jau pusaudža gados viņš saprata, ka maģija ir efektīvs instruments, ar kura palīdzību iespējams ietekmēt citus. Vēlāk Henriku arvien vairāk sāka fascinēt fenomens, ka cilvēka acis, ķermenis un izturēšanās bieži vien pauž ko pilnīgi citu nekā viņa vārdi un rīcība.
Pabeidzis akadēmiskās filozofijas studijas, Fekseuss drīz kļuva par pieprasītu speciālistu komunikācijas jomā. Tagad Henriks Fekseuss ir populārs “izglītības šovmenis”. Viņš ir mainījis jēdziena mind reading (domu lasīšana) nozīmi un atklājis jaunas zināšanas neverbālajā komunikācijā, ķermeņa valodā, psiholoģiskā manipulācijā un ietekmēšanā. Henriks ir apguvis tādas komunikācijas un mentālās tehnikas kā neirolingvistisko programmēšanu, hipnozi, aktiermākslu, maģiju un psiholoģiju, kā arī pētījis plašsaziņas līdzekļu un reklāmas ietekmi uz indivīdu.

Reklāma
Reklāma


Henriks Fekseuss ir vairāku bestselleru autors. Viņš prot saprotami izskaidrot vissarežģītākās sakarības un raksta tā, ka lasītājs, bauda pat sausu teoriju un alkst uzzināt vēl vairāk. Fekseusa pirmā grāmata The Art of Reading Minds joprojām ir savā jomā nepārspēts bestsellers - Zviedrijā pārdoti vairāk nekā 150.000 grāmatas eksemplāru, tulkota vairāk nekā 10 valodās un publicēta vairāk nekā divdesmit valstīs. Šobrīd tā tiek gatavota izdošanai arī Apgādā Zvaigzne ABC.