Grāmata ar praktiskiem padomiem laimīgākai dzīvei

Kurš gan nevēlas dzīvot bezrūpīgāk un vērienīgāk? Klajā nākusi Vernera Tiki Kistenmahera un Lotāra Zaiverta grāmata vienkāršai un laimīgai dzīvei Dzīvo vienkārši.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Lekciju, semināru un kursu rezultātā tapušajā apgāda Valters un Rapa grāmatā Verners Tiki Kistenmahers kopā ar laika menedžmenta guru Lotāru Zaivertu sniedz praktiskus ieteikumus, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un piepildīti izmantot visu tās potenciālu. Padomi palīdzēs sakārtot apkārtējo vidi un novērst tās negatīvo ietekmi, atšķirt patiesi noderīgo no liekiem krāmiem, sakārtot finanses un attiecības, uzdrošināties vairāk un orientēt sevi uz panākumiem.


Grāmatā padomi vienkāršai un bezrūpīgai dzīvei sakārtoti noteiktā secībā atbilstoši vairākām dzīves jomām, kurās izvirzīti konkrēti uzdevumi un mērķi:

–    laiks – dalīt darbus posmos un iegūt nevis garāku, bet ietilpīgāku dienu;
–    veselība – trenēt, bet nepārslogot, rūpēties, bet neizlutināt;
–    attiecības – kolēģi, draugi, paziņas un ģimene – līdzsvarot esošo un vēlamo;
–    partnerattiecības – pieķerties, bet neuzbāzties, paļauties, bet nekļūt atkarīgam;
–    pašnovērtējums – ieraudzīt un saprast, mīlēt, cienīt un novērtēt savu spēku un uzdrīkstēšanos vienkārši dzīvot.

„Ja iesiet pa turpmāk aprakstīto vienkāršības ceļu, atradīsiet jēgu un mērķi savai dzīvei. Jūs mainīsieties iekšēji un ārēji. Apkārtējie Jūs iztaujās par to, kāpēc izskatāties tik laimīgs. Jūs sevī atklāsiet jaunus kontinentus. Būs spēku pieplūdums, par kuru Jums nebija pat nojausmas. Jūs sasniegsiet tādu ķermeņa labsajūtas līmeni, kādu līdz šīm pat nepazināt. Arī materiālā ziņā Jums klāsies labāk. Tieši tik daudz naudas, cik nepieciešams, – tas ir pašsaprotams vienkāršības ceļa blakus efekts.”

No angļu valodas tulkojusi Mairita Rudzāja
Mākslinieciskais noformējums – Dina Ābele

Informāciju sagatavojis Kaspars Poikāns, apgāds Valters un Rapa
 

Reklāma
Reklāma