Grāmata “Dziesminieka Ķestera pasakas”

Harija Potera sērijas pēdējā grāmatā Nāves dāvesti izrādās, ka profesors Dumidors savā testamentā novēlējis Hermionei Džīnai Grendžerei grāmatu Dziesminieka Ķestera pasakas. Nelielu grāmatiņu rūnu rakstā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Top darīts zināms, ka šīs pasakas, tostarp Laipnās Laimas strūklaka un Burvis un lēkājošais pods, paralēlajā burvju pasaulē ir tikpat nozīmīgas kā šāspasaules bērniem Pelnrušķīte vai Apburtā princese.

Pasakas papildinātas ar profesora Dumidora piezīmēm — ieskatu burvju pasaules vēsturē, personiskām atmiņām, vērtīgām ziņām par katra stāsta pamatelementiem —, kas palīdzēs godam novērtēt Dziesminieka Ķestera pasakas gan burvju, gan vientiešu jaunajai lasītāju paaudzei.

 

Reklāma
Reklāma

Grāmata ir vienreizēji maģisks izdevums ar pašas autores Dž. K. Roulingas ilustrācijām, kuru vērtība ar gadiem tikai augs. “Dziesminieka Ķestera pasakas” aizsāk jaunu grāmatu sēriju, kuras pamatā ir Dumidora bibliotēkā atrodamās burvīgās grāmatiņas. Nepacietīgi gaidīsim jaunās grāmatas, no kurām nākamā latviski, iespējams, tiks izdota jau šajos Ziemassvētkos.