Dailes teātris vēršas pie skatītājiem par turpmāko kārtību plānotajām izrādēm

Dailes repertuārā esošās izrādes, kas plānotas teātra Lielajā zālē no 19. oktobra līdz 11. janvārim, šobrīd netiek atceltas. Teātris plāno papildizrādes, lai visiem biļešu īpašniekiem sniegtu iespējas noskatīties izvēlēto izrādi, informē teātrī.

FOTO: Publicitātes foto

Izpārdotās Lielās zāles izrādes

Ņemot vērā, ka Dailes teātrī zāle ir pietiekami liela, un ir iespēja sēdvietas blakus nodalīt ar starpsienu, skatītājiem, kuri iegādājušies biļetes no 1. līdz 12. rindai (to ieskaitot), vietas netiks mainītas, bet mainīsies rindu izvietojums zālē, attiecīgi rindām atvirzoties tālāk no skatuves. Pēc šobrīd spēkā esošajiem noteikumiem, starp skatītāju rindām viena rinda ir jāatstāj brīva.

 

Lielākas izmaiņas skars skatītājus, kas iegādājušies biļetes sākot ar 13. rindu. Daļa 13. rindas skatītāju vietas saglabās, daļai sēdvietas tiks mainītas, aizpildot brīvās sānu vietas. Pārējiem biļešu īpašniekiem teātris piedāvās mainīt izrādes datumu, ja tāds būs pieejams, vai saņemt naudas atmaksu par biļetēm.
 

Daļēji izpārdotās Lielās zāles izrādes

Uz izrādēm, kur neizpārdoto sēdvietu pieejamība arvien ir pietiekama, tiem skatītājiem, kuru sēdvietas atbilstoši jaunajiem noteikumiem ir jāmaina, tiks piedāvāti iespējamie risinājumi, ar biļešu īpašniekiem sazinoties individuāli.
 

Izrādes Stikla zālē

Reklāma
Reklāma

Dailes repertuārā esošās izrādes, kas bija paredzētas Stikla zālē no šā gada 19. oktobra līdz 2022. gada 11. janvārim, tiek atceltas.

 

Naudu par iegādātajām biļetēm uz Stikla zāles izrādēm e-biļešu pircēji saņems kā atmaksu uz bankas kontu. Kasē pirktās biļetes var nodot jebkurā “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietā līdz 2021. gada beigām, vai arī saņemt naudu bankas kontā, aizpildot biļešu atmaksas pieprasījumu digitāli: https://bit.ly/3j1cmat .

Dailes teātris aicina  biļešu īpašniekus sekot līdzi jaunākajiem paziņojumiem e-pastā, tostarp pārbaudīt mēstuļu pastu.

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar teātra administrāciju pa tālruni 67294444 vai elektroniski dailesteatris@dailesteatris.lv .