Šonedēļ Latvijā valdīs atvasara

Šonedēļ laikapstākļus virs Latvijas noteiks plašs anticiklons. Tā ietekmē laika apstākļi būs lielākoties sausi, daudzviet arī uzspīdēs saule, arī gaiss dienās būs patīkami silts, ziņo Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
LVĢMC sinoptiķi iesaka doties dabā, jo šī nedēļa būs labvēlīga, lai tvertu pirmos zelta rudens mirkļus.

FOTO: Shutterstock.com

LVĢMC sinoptiķi iesaka doties dabā, jo šī nedēļa būs labvēlīga, lai tvertu pirmos zelta rudens mirkļus.

Pirmdien laiks būs lielākoties saulains un sauss, vien palaikam debesis aizklās kāds mākonis. Otrdien mākoņu būs vairāk, tomēr ievērojami nokrišņi nav sagaidāmi. Dominēs lēns līdz mērens austrumu puses vējš.  Naktīs un rīta pusē vietām veidosies migla, tādēļ autovadītājiem jābūt piesardzīgiem, jo redzamība būs pasliktināta. Naktis vēl saglabāsies vēsa, gaisa temperatūra būs +1…+6° robežās, vienīgi vietām piekrastē būs siltāks, tur +6…+11°.  Dienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +11…+16°.

 

Darba nedēļas otrajā pusē arvien vairāk debesīs parādīsies mākoņi, tomēr lietus sagaidāms vien naktī uz piektdienu un piektdien dienas laikā. Turpinās dominēt lēns līdz mērens austrumu puses vējš, bet no piektdienas vējš iegriezīsies no dienvidu puses. Naktis paliks siltākas, gaisa temperatūra nepazemināsies zem +5…+10° atzīmes, dienās termometra stabiņš sasniegs +10…+15° atzīmi.

Reklāma
Reklāma

 

Pēc šī brīža prognozēm brīvdienās būtiski nokrišņi nav sagaidāmi, tomēr pastiprināsies vējš - vietām tas būs brāzmains. Dienas būs atvasarīgi siltas, arī naktīs būs samērā silts.