Noskaidrots, kurš laimējis lielisko LG veļas mašīnu ar žāvētāju!

Portāls Mammamuntetiem.lv un LG Electronics aicināja piedalīties pētījumā par veļas mašīnas lietošanas paradumiem. Ikvienam dalībniekam bija iespēja laimēt lielisku balvu no LG Electronics – jauno kompakto veļas mašīnu ar žāvētāju LG 6 Motion - F2J6HM0W. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Esam noskaidrojuši laimīgo veļas mašīnas ieguvēju. 

Tā ir Dace Lielanse. Apsveicam! 

Par balvas saņemšanu sazināsimies personīgi. 
 
Atgādinām, ka no balvas ieguvēja vēlēsimies dzirdēt iespaidus, lietojot jauno veļas mazgājamo mašīnu. Atsauksme tiks publicēta portālā Mammamuntetiem.lv. 

 

Reklāma
Reklāma

Par balvu:
Balvā - īpaši kompaktā LG veļas mašīna ar žāvētāju - F2J6HM0W. Šī veļas mašīna ļaus iegūt tīras un sausas drēbes, nepērkot atsevišķu žāvētāju, kas jūsu mājās ietaupīs vairāk brīvas telpas. Šīs īpaši šaurās veļas mašīnas dziļums ir tikai 45cm, tāpēc tā lieliski iederēsies arī īpaši mazās telpās. 
Atkarībā no mazgāšanas programmas izvēles, 6 Motion Direct Drive tehnoloģija pielāgo kustības katram apģērbu veidam, lai veļa vienlaikus tiktu saudzēta un izmazgāta maksimāli tīra. Veļas mašīnai ir iespēja caur speciālu aplikāciju lejuplādēt jaunas mazgāšanas programmas, piemēram, bērnu apģērbiem, džinsa izstrādājumiem, džemperiem u.c. Vēl viena ļoti noderīga funkcija ir iespēja apturēt ierīci, lai to papildinātu ar kādu aizmirstu apģērba gabalu. Veļas mašīnai ir arī “atliktā laika” funkcija, kas sniedz iespēju iestatīt mazgāšanas un žāvēšanas laiku tā, lai atgriežoties mājās, no veļas mašīnas variet izņemt jau sausu, mīkstu un maigu veļu, pat neizmantojot ķīmiskos veļas mīkstinātājus.
Veļas mašīnas izmērs: (P x Dz x A) 600 x 450 x 850 mm.


Plašāku informāciju par balvu vari iegūt ŠEIT.