Rīgas Stradiņa universitātē lekcija "Pote vai slimība – patiesība un mīti par vakcināciju"

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tālākizglītības fakultāte piektdien, 20. maijā no plkst. 16.00 līdz 19.00 aicina uz sarunu - lekciju ar RSU asociētajām profesorēm Angeliku Krūmiņu un Ilzi Gropi “Pote vai slimība – patiesība un mīti par vakcināciju”. 

FOTO: Shutterstock.com

Kopš pastāv cilvēce, pastāv cīņa par to, kurš ir stiprāks – cilvēks vai mikroorganismi.

Sarunā klausītāji tiks iepazīstināti ar slimībām, pret kurām vakcināciju apmaksā mūsu valsts, kā arī tiks meklētas atbildes uz jautājumiem,  kāpēc mēs gribam vai negribam potēties, kurai potei noteikti teikt “jā” un vai potes ir bīstamas.
 

Lai cilvēks sevi aizsargātu no nāvējošām vai invaliditāti radošām slimībām, ir radītas vakcīnas, kas ir visvairāk pētītais medikaments kopš 20. gadsimta. Sabiedrībā pastāv dažādi viedokļi par vakcinācijas lietderību un ar to saistītām iespējamām blaknēm, tāpēc RSU vadošie speciālisti aicina visus interesentus rast atbildes uz jautājumiem, saistītiem ar vakcināciju.
 

Šī ir noslēdzošā lekcija RSU lekciju ciklā “Jautājiet, mēs atbildēsim – mīti un patiesība par veselību”, kurā reizi mēnesī veselības nozares profesionāļi lasa lekcijas par veselīgu uzturu, pirmo palīdzību nelaimes gadījumos, bērnu veselību un vakcināciju un citiem jautājumiem. Lekcijas paredzētas vecākiem, vecvecākiem, kā arī ikvienam, kuram rūp savas ģimenes un līdzcilvēku veselība. 
 

Reklāma
Reklāma

Pieteikšanās lekcijai uz e-pastu: kursi@rsu.lv vai www.rsu.lv. Dalības maksa 5 EUR.