Ārsti cīnās par suņa sakostās sievietes dzīvību

Vakar 16. jūnija vakarā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā tika nogādāta sieviete, kurai smagus miesas bojājumus bija nodarījis suns. Kā pastāstīja Mikroķirurģijas centra ārsts Māris Krūmiņš, pacientu, ar tik smagi saplosītām rokām, viņš savā praksē redz pirmo reizi.

Netuvojies, ja mani klaiņojošu melnu aitu sugas jaukteni!

FOTO: Shutterstock.com

Netuvojies, ja mani klaiņojošu melnu aitu sugas jaukteni!

 

„Pašlaik sieviete atrodas Intensīvās terapijas klīnikā galēji smagā stāvoklī. Suņa uzbrukuma rezultātā, cietušajai ir salauzti abu apakšdelmu kauli, gūtas multiplas brūces ar izteiktu mīksto audu un asinsvadu bojājumiem. Faktiski mēs runājam par abu roku daļēju amputāciju,” norāda M. Krūmiņš.

 

Pacientei jau ir veiktas 2 operācijas - pagaidu fiksācija kauliem un atjaunota asinsrite abās plaukstās. Tiklīdz kā uzlabosies pacientes veselības stāvoklis, tiks plānotas rekonstruktīvās operācijas mīksto audu bojājumu likvidēšanai, bet par to ārsti runā atturīgi, jo pašlaik notiek cīņa par sievietes dzīvību.

Reklāma
Reklāma

 

Ārsti aicina Juglas un apkārtnes iedzīvotājus būt uzmanīgiem, īpaši pieskatīt bērnus un nekavējoties ziņot policijai, ja tiek manīts liels melns aitu sugas jauktenis, un pašiem nekādā gadījumā tam netuvoties.