Dagmāras Legantes padomi, iegādājoties jaunas pavasara kurpes

Pavasaris, vieglums un svaigas ideju vēsmas tik ļoti saskan ar vēlmi iegādāties jaunas kurpes! ​Dagmāra Legante iesaka, kā atrast ideālo kurpju pāri.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

 

Kvalitāte, cena, ērtums vai dizains?
“Man visi no šiem faktoriem ir svarīgi, tomēr pats galvenais ir kurpju izskats,” atklāj pašmāju raidījumu vadītāja un modele Dagmāra Legante. “Krāsa, dizains, forma, materiāls – šis viss ir ļoti svarīgi, otrajā vietā ir kvalitāte. Es mīlu augstpapēžu kurpes; sievietes augstpapēžu kurpēs es pielīdzinu gracioziem gulbjiem, kas pārvietojas gluži kā pa ūdens virsmu,” stāsta Dagmāra Legante.

“Ja man būtu jāizgatavo šim pavasarim jaunas un aktuālas kurpes, tad man par kurpju konceptu būtu jāpadomā ilgāku laiku. Izveidot jaunu kurpju dizainu ir ļoti liels darbs. Es, visticamāk, izveidotu kurpes, kas pielīdzināmas aksesuāram, ar kādu īpašu akcentu krāsas, faktūras, materiāla formā. Kurpes būtu ērtas un viennozīmīgi stilīgas; tādas, kuras es varētu nēsāt nepārtraukti un justies ērti kopā ar saviem draugiem un tuviniekiem,” atklāj Dagmāra Legante.  


Labāk kurpes iegādāties spontāni, līdz ko pamani tādu kurpju pāri, kas piesaista tavu aci un iztur kvalitātes kontroli. Ja uz veikalu dosies jau ar konkrētu vajadzību un zināsi precīzi, kādas kurpes tev nepieciešamas, tad visticamāk tieši tādas kurpes neatradīsi un lieki saskumsi.
 

Kurpju iegādē labāk dodies dienas otrajā pusē, kad pēdas ir jau mazliet nogurušas, varbūt pat nedaudz uzpampušas. Pielaikojot apavus šādā brīdī, atradīsi apavus, kas liks justies ērti arī 


Ja aktuālajai sezonai ir plāns iegādāties tikai vienas jaunas kurpes, tad pārdomā, ar kādu apģērbu tās nēsāsi. Nereti sanāk iegādāties kurpes, kuras nav iespējams savilkt kopā ar esošo garderobi. Zelta vidusceļš – klasiska dizaina kurpes, kas nekad “neizies no modes”.
 

Labāk iegādājies vienu labu un kvalitatīvu kurpju pāri, kas kalpos ilgāk un kuras varēsi uzvilkt vairāk par vienu reizi. Ne vienmēr jāizvēlas dārgs dizainera zīmols, kvalitatīvas kurpes ir iespējams iegādāties arī par saprātīgām cenām, īpaši atlaižu laikā. 
 

Vienmēr izvēlies savam kājas izmēram atbilstošas kurpes. Nekādā gadījumā neiegādājies kurpes, kas ir par mazu, jo tie radīs tikai nepatikšanas. Ja viena kāja ir lielāka nekā otra (tā bieži ir), tad apavus iegādājies tādus, kas der lielākajai pēdai.
 

Atceries zīmolus, kuru kurpes tev ir labi kalpojušas. Tieši tā zīmola kurpes ērtuma ziņā tev visticamāk derēs arī nākamajā reizē, kā arī būsi pārbaudījusi to kvalitāti. Katru kurpju pāri kārtīgi apskati, vai nav kādi defekti. Ja kāds zīmols ir izpelnījies tavu uzticību un zini, kurš izmērs tev ideāli der, vari apavus pasūtīt arī internetā.
 

Reklāma
Reklāma

Sievietei visām dzīves situācijām būtu nepieciešami četri kurpju pāri: pirmais – melnas un klasiskas augstpapēžu kurpes, otrs – vasarīgas un gaišas augstpapēžu kurpes, varbūt siksniņkurpes, tāpat arī balerīnkurpes jeb zempapēža laiviņas gaišā un tumšā krāsā. Ar šādu kurpju arsenālu izskatīsies eleganti gan svarīgās ballēs, gan piknikā ar draugiem.
 

Atceries, ka pat šķietami viendabīgu vizuālo tēlu vienmēr vari atsvaidzināt ar oriģināliem apaviem, tāpēc kādreiz atļaujies būt spontāna un iegādāties kliedzošākus apavus. Tie varētu būt gan košākā krāsā, gan netradicionālāka dizaina – jebkas, kas tev pašai patīk!