Iesūti joku un saņem pavasarīgas balvas!

Februāra joku konkursa uzvarētāju beidzot esam noteikuši. Ar prieku ziņojam, ka februāra uzvarētājs dosies uz kādu no Latvijas leļļu teātra izrādēm. Tāpat esam parūpējušies, lai marta uzvarētājam balva būtu jauka un noderīga, tāpēc nekavējies - piedalies!

Marta labākā joka iesūtītājam balvā CD ar 11 oriģināldziesmām, fonogrammām, dziesmu nošu pierakstiem un akordiem.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Marta labākā joka iesūtītājam balvā CD ar 11 oriģināldziesmām, fonogrammām, dziesmu nošu pierakstiem un akordiem.

Par FEBRUĀRA jautrāko esam izvirzījuši anekdoti par labo un paklausīgo puiku. Iesūtījusi RaMona Strazdiņam. 

FEBRUĀRA uzvarētājam balvā 4 ielūgumI uz kādu no Latvijas leļļu teātra izrādēm pēc izvēles. 


FEBRUĀRA LABĀKAIS JOKS:  

Lieku Oliveru ( 4 g.) gulēt, pārrunājam dienas notikumus, izlasam pasaku, novēlam viens otram labu nakti, eju laukā no viņa istabas un saku, ka esmu priecīga, ka man tik labs puika, uz ko Olivers atbild - nepriecājies, savādāk es tevi saukšu atpakaļ...

 

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, raksti audra@mammam.lv. Balvas jāizņem mēneša laikā no uzvarētāju izsludināšanas datuma. 
 
Visus konkursam iesūtītos jokus lasi ŠEIT!
Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!
 
 
Piedalies MARTA joku konkursā! Balvā:

CD ar 11 oriģināldziesmām, fonogrammām, dziesmu nošu pierakstiem un akordiem "Lielā ķeza"Izdevums galvenokārt adresēts pirmskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem, viņu vecākiem un skolotājiem. Dziesmās, asprātīgos tekstos un jaukos, krāsainos zīmējumos šī grāmata māca saudzīgu un atbildīgu attieksmi pret dabu un kopdarba nozīmi. Dzejas stāstījums atskaņās un dziesmu teksti mazo lasītāju/klausītāju rosinās ieklausīties vārdu spēlē, attīstot ritma izjūtu, valodas veiklību un labskanību. 

Latvijas karte no "White Book". Izdevuma mērķis ir rosināt interesi par Latviju un atainot tās vēstures, kultūras, dabas un atpūtas vietu daudzveidību un unikalitāti. Kartē iekļauti latviešu rakstnieku, mūziķu un citu nozīmīgu vēsturisku personu un sabiedrisko darbinieku memoriālie muzeji, Latvijas pilis un muižas, dabas takas un nacionālie parki, lielākie ezeri un augstākās virsotnes, kā arī atpūtas parki un daudz citu interesantu vietu.

Reklāma
Reklāma

Grāmatas no dažādām izdevniecībām. Pavasarīgi izdevumi lieliem un maziem. 

 

Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Marta konkursā piedalīsies anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz 1. aprīlim (ieskaitot).