Jēkabpilī slimnīcā nogādā zīdaini ar smagām traumām. Policija aiztur vecākus

Vakar ap plkst.17 Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tika nogādāts kāds divus mēnešus vecs zīdainis, kam mediķi konstatēja smagas traumas. Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu bērnam aizturēti viņa vecāki - 1990. gadā dzimusī bērna māte un 1985. gadā dzimušais tēvs.

Jēkabpils reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļā tika konstatēts, ka bērnam ir nodarīti smagi miesas bojājumi.

FOTO: Shutterstock.com

Jēkabpils reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļā tika konstatēts, ka bērnam ir nodarīti smagi miesas bojājumi.

 

Kā informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, vakar, 25.februārī, ap plkst.15 Jēkabpils policijas iecirkņa darbinieki pēc Jēkabpils bāriņtiesas lūguma veica kādas ģimenes apsekošanu. Tās gaitā tika nolemts bērnu kopā ar vecākiem nogādāt Jēkabpils reģionālajā slimnīcā, kur Uzņemšanas nodaļā tika konstatēts, ka bērnam ir nodarīti smagi miesas bojājumi. 

 

Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu bērnam policija aizturējusi viņa vecākus. Patlaban 1990.gadā dzimusī sieviete un 1985.gadā dzimušais agrāk četras reizes tiesātais vīrietis ievietoti īslaicīgas aizturēšanas vietā. Savukārt bērns medicīniskās palīdzības sniegšanai nogādāts slimnīcā Rīgā. 

Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu bērnam policija aizturējusi bērna vecākus.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 174.panta 2.daļas - par cietsirdību un vardarbību pret mazgadīgo. 

Reklāma
Reklāma

 

Par šādu noziedzīgo nodarījumu vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. 

Noskaidrots, ka minētā ģimene dzīvot uz Jēkabpili no Pļaviņu novada pārbraukusi aptuveni pirms mēneša, īrējusi dzīvokli un nav deklarējušies kā Jēkabpils iedzīvotāji. 

Izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri šajā lietā pagaidām netiek sniegti.