Sievietes īsziņas prot rakstīt daudz ātrāk nekā vīrieši

Sievietes ļoti mīl runāt pa mobilo tālruni, turklāt viņas daudz ātrāk spēj rakstīt īsziņas tekstus nekā vīrieši, šādi fakti atklājušies Samsung "La Fleur" aptaujā, kurā noteikti tālruņu lietošanas talanti sievietēm un vīriešiem.

Sievietes pa tālruni tērzē daudz ilgāk nekā vīrieši, arī īsziņas viņas prot rakstīt ātrāk.

FOTO: Edijs Pālens, http://www.edijsfoto.lv/

Sievietes pa tālruni tērzē daudz ilgāk nekā vīrieši, arī īsziņas viņas prot rakstīt ātrāk.

 

Dāmas stipro dzimumu pārliecinoši apsteidz saziņas prasmēs – 81% respondentu garāko telefonsarunu paradumus piedēvējuši tieši sievietēm, turklāt vairākums jeb 68% uzskata, ka viņas prot arī ātrāk rakstīt īsziņas.

Lai gan 77% respondentu sievietēm piešķir bagātīgāku aplikāciju krājumu, vīrieši dominē to izmantošanā – 82% lieto navigācijas aplikācijas, GPS ierīces, kā arī Google Maps pareizā galamērķa atrašanai. Jāatzīmē, ka tikpat būtiska viņiem ir arī iespēja pavadīt laiku spēlējot spēles, tā uzskata 82% respondentu.


Vīrieši biežāk nekā sievietes aizmirst tāluņa PIN kodu

Reklāma
Reklāma

"Šīs nelielās ierīces, kurās ietilpst teju visa mūsu ikdiena: dati, plānotājs, modinātājs, dators, navigācija, fotokamera, u.c., ir kļuvušas par dzīves neatņemamu sastāvdaļu – ne mazums cilvēkiem tā ir pirmā lieta ar ko mostas un pēdējā, ko pārbauda pirms aizmigšanas. Viedtālruņi arvien vairāk pielāgojami lietotāja dzīvesveidam, tāpēc to lietošanas paradumi atšķiras, turklāt telefona noformējums un saturs, piemēram, mūzika, bildes, sporta un spēļu aplikācijas, ir kļuvis par personības vizītkarti,” stāsta "Samsung Electronics Baltics" Telekomunikāciju produktu vadītājs Māris Ķikāns.

Aptauja atklāj – lai gan 74% sieviešu vairāk laika pavada sociālajos tīklos, tieši vīriešiem labam naktsmieram ir biežāks paradums pirms iemigšanas sērfot internetā. Iespējams, šis vakarā miegam atņemtais laiks ietekmē pamošanos – lai gan teju vienlīdzīgi, tomēr vīriešiem (51%) piedēvēts paradums biežāk telefonā atlikt modinātāju.

Arī jautājumā, kurš biežāk piemirst telefona PIN kodu, viedoklis ar nelielu, bet tomēr pārsvaru (51%) nosliecas uz to, ka vīrieši biežāk nekā sievietes nevar atcerēties šos četrus svarīgos ciparus.