Vingrošana Gudro Sievu skolā

Vasara nu ir galā un jāsāk domāt par fiziskām aktivitātēm iekštelpās. Kopš septembra Gudro Sievu skolā, kas atrodas Rīgas centrā, tu vari vingrot pie sertificētām fizioterapeitēm. Turklāt vingrošanas nodarbības notiek mājīgā atmosfērā un ļoti mazās grupā (ne vairāk kā 6 dalībnieki). 

Vingrošanas nodarbības Rīgas centrā!

FOTO: Mārtiņš Garais, http://garais.lv/

Vingrošanas nodarbības Rīgas centrā!

Ikviens vēlas veselu un skaistu ķermeni. Kā to panākt? Gudro Sievu skolā praktizē fizioterapeites, kas piedāvā vingrošanu grūtniecēm, izkustēšanos ofisa darbiniekiem darba dienas vidū vai beigās, kā arī vingrošanu senioriem. Piedāvājumā arī individuālās konsultācijas (hendlings bērniem, konsultācijas par bērnu attīstību, konsultācijas pieaugušajiem u.c.).

Grupu nodarbības notiek mājīgās telpās un ļoti mazās grupās (ne vairāk kā 6 dalībnieki), kas nodrošina individuālu pieeju katram dalībniekam.

Vingrošanas nodarbības vada:

Fizioterapeites Zane Paiča un Jūlija Gasperska.

Izvēlies sev piemērotāko laiku, nodarbības veidu un nāc vingrot!

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDUS INFO: gudrosievuskola@mammam.lv, 25665515

 

Joga iesācējiem un topošajām māmiņām

Joga ir tūkstošiem gadu veca filosofijas, reliģijas un vingrinājumu sistēma. Vārda "joga" nozīme ir "savienot". Jogai ir daudz novirzienu un pieeju. Viens no tiem - īpaša kustību un vingrinājumu sistēma - ir hatha joga. Joga palīdz ne tikai atbrīvot muskuļus no pastāvīgas spriedzes, palielināt locītavu kustīgumu un stiprināt stāju. Joga palīdz izprast un sajust savu ķermeni. Nodarbībās saskaņosim elpošanu ar kustību, kustību ar stājas izjūtu. Gūsim prieku par savu varēšanu un spējām. Aicinām uz jogu arī topošās māmiņas pēc 20. grūtniecības nedēļas! Joga notiek ļoti mazās grupās (maksimums 6 cilvēki) tāpēc katrai dalībniecei garantēta individuāla pieeja. Jogas pamatus mācīsimies fizioterapeites Zanes Paičas vadībā.

Līdzi jāņem! Ērts apģērbs, lai varētu brīvi kustēties un izvingroties! Sporta apavi nav nepieciešami, jo vingrojam zeķītēs.

Nodarbības ilgums: 60 minūtes

Nodarbības notiek: katru pirmdienu plkst. 12:00 

Cena: Ls 6 / EUR 8.54 (vada Zane Paiča)

 

Vingrošana Rīgas centrā

Vingrošanas nodarbību pasniedzēja Zane, foto Mārtiņš Garais

 

Vingrošana senioriem

Vingrošana palīdz senioriem uzturēt kustības dažādās ķermeņa locītavās, uzlabojās asinsrite pēdās un rokās, tiek uzlabots līdzsvars un koordinācija. Nodarbība paredzēta visiem senioriem, kas vēlas kustēties un vingrot! Nodarbību vada fizioterapeite Zane Paiča.

Līdzi jāņem! Ērts apģērbs, lai varētu brīvi kustēties un izvingroties! Sporta apavi nav nepieciešami, jo vingrojam zeķītēs.

Nodarbības ilgums: 45 minūtes

Nodarbības notiek: 

Pirmdienās plkst. 10:00 un 11:00 (vada fizioterapeite Zane Paiča)

Trešdienās plkst. 10:00 un 11:00 (vada fizioterapeite Jūlija Gasperska)

ĪPAŠA CENA: Ls 3 / EUR 4.27

 

Vingrošana topošajām māmiņām

Vingrošanas laikā topošajām māmiņām  tiek nodarbinātas dažādas orgānu sistēmas: kustību - balsta, sirds - asinsvadu, nervu sistēma, elpošānas sistēma u.c. Nodarbības palīdzēs sakārtot elpošanu, kas būs liels atbalsts dzemdību laikā. Vingrojot uzlabojas stāja, asinsrite, vielmaiņa, organisma skābekļa apgāde, bērniņam tiek vairāk skābekļa, uzlabojās muskuļu spēks. Nodarbība notiks ļoti mazā grupā - maksimums 6 grūtnieces.

Līdzi jāņem! Ērts apģērbs, lai varētu brīvi kustēties un izvingroties! Sporta apavi nav nepieciešami, jo vingrojam zeķītēs.

Svarīgi! Uz nodarbību aicinātas māmiņas, sākot no 12. grūtniecības nedēļas, ja ārsts ir atļāvis nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Nodarbības ilgums: 45 minūtes

Nodarbības notiek: 

Pirmdienās plkst. 9:00 un plkst. 17:30 (vada fizioterapeite Zane Paiča)

Trešdienās plkst. 9:00 (vada fizioterapeite Zane Paiča)

Cena: Ls 6  / EUR 8.54

Reklāma
Reklāma

 

Vingrošana mammai kopā ar bērnu! Grupas nodarbība

Nodarbībās tiks izmantoti daudz elementi no pilatēm. Vingrošanas laikā tiks trenēti dziļie muskuļi, kas palīdz noturēt stāju, mazināt muguras sāpes, jo tiek veidota ķermeņa "korsete". Liela uzmanība tiek vērsta kustību izpildes tehnikai. Uzlabojas stāja! Nodarbība paredzēta jaunajām māmiņām, kas uz nodarbību var ierasties kopā ar bērnu. Līdzi paņemtie bērniņi varēs spēlēties rotaļu stūrītī. Nodarbību vada sertificēta fizioterapeite Zane Paiča

Nodarbība notiek ļoti mazās grupās - maksimums 5 mammas ar bērniņiem!

Līdzi jāņem! Ērts apģērbs, lai varētu brīvi kustēties un izvingroties! Sporta apavi nav nepieciešami, jo vingrojam zeķītēs.

Uz nodarbību līdzi jāņem ērtu apģērbu, lai varētu brīvi kustēties un izvingroties!

Nodarbības ilgums: 45 minūtes

Nodarbības notiek: Katru piektdienu plkst. 11:00

 

Cena: Ls 6 / EUR 8.54


 

Vingrošanas nodarbību kalendārs

Spied uz bildes, lai to palielinātu

 

Vingrošana sievietēm

Izkustēšanās darba dienas vidū vai beigās būtu vēlama ikvienai sievietei - gan sēdoša, gan stāvoša darba darītājai. Šajā nodarbībā nostiprināsim vispārējo ķermeņa muskulatūru, izvingrināsimies un uzlabosim savu stāju kopā ar fizioterapeiti Jūliju Gaspersku. Tiek izmantoti daudz elementi no pilatēm. Katrā nodarbībā uzmanība tiks pievērsta citai ķermeņa daļai - vienaā nodarbībā vairāk strādāsim ar spēka vingrinājumiem, citā uzsvars tiks likts uz muguras muskuļiem vai kājām. Vingrosim ļoti mazā grupā - maksimums 6 sievietes.

Līdzi jāņem! Ērts apģērbs, lai varētu brīvi kustēties un izvingroties! Sporta apavi nav nepieciešami, jo vingrojam zeķītēs.

Nodarbības notiek:

Katru trešdienu plkst. 13:00

Katru ceturtdienu plkst. 18:00

Cena: Ls 6 / EUR 8.54

 

joga

 

No vingrošanas nodarbības, foto Mārtiņš Garais

 

AR ABONEMENTU IZDEVĪGĀK!

Ls 20 / EUR 28.46 - 4 grupu nodarbības (jāiztērē 8 nedēļu laikā)

Ls 40  / EUR 56.92 - 5 individuālās nodarbības (jāiztērē 8 nedēļu laikā)

Piesakies abonementam, rakstot uz gudrosievuskola@mammam.lv vai zvanot 25665515

 

 

Nodarbības notiek mājīgajās Gudro Sievu skolas telpās

Rīgā, Brīvības ielā 40 (pagalmā)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -