Dāvanu maisam gals vaļā! Lielais stāstu konkurss

Daždien mēs ieskrienam tādā ikdienas rutīna skrējienā, ka vairs nespējam ieraudzīt un aizmirstam — brīnumi notiek! Un, ja ļaujamies tiem, dzīve iegūst fantastiskas krāsas... Vai Tu esi piedzīvojis brīnumu? Izstāsti par to, un saņem skaistas jo skaistas balvas!

Daždien mēs ieskrienam tādā ikdienas rutīnā, ka vairs nespējam ieraudzīt un aizmirstam — brīnumi notiek!

FOTO: Evita Knospiņa, http://www.lotart.lv

Daždien mēs ieskrienam tādā ikdienas rutīnā, ka vairs nespējam ieraudzīt un aizmirstam — brīnumi notiek!

Pirms informējam vairāk par Lielo stāstu konkursu, atgādinām, ka ikviens var piedalīties arī decembra mēneša bērnu joku konkursā. Decembrī balvā — Latvijā ražota bērna attīstību veicinoša rotaļlieta — koka skrejritenis "Dip&Dap". Skrejritenis bērniem vecumā no 2.5 gadiem palīdzēs attīstīt līdzsvaru un koordināciju. Turklāt skrejritenis bērnam sagādās nebeidzamu prieku :) Varāk par "Dip&Dap" koka skrejriteni skaties www.dipdap.lv

Vairāk par anekdošu konkursu lasi ŠEIT!

 

Bet nu par stāstu konkursu! Lielajā stāstu konkursā aicinām dalīties savā piedzīvotajā brīnumainajā notikumā — varbūt tava satikšanās ar mīļoto cilvēku bija brīnumu pilna? Varbūt tu esi piedzīvojis brīnumu, strauji izveseļojoties? Vai arī — jums pieteicās mazulis, kad cerības jau bija teju zudušas..? Vai - lietainā dienā saulīte uzspīdēja tieši tad, kad visvairāk bija nepieciešama... 

 

Tavu stāstu gaidīsim līdz 14. decembrim, uzvarētājus izziņosim 16. decembrī. Stāstu ar bildēm sūti uz redakcija@mammam.lv vai pievieno ŠEIT

 

Uzvarētāji šoreiz būs 10! Un tos noteiks mammam.lv/tetiem.lv redakcija. 

 

Dāvanu maisā balvas dažādas un brīnumainas!

Dāvanu karte "Gudro Sievu skolā" 15 LVL vērtībā. Daudzveidīgo nodarbību piedāvājumu skaties ŠEIT!


 

Biļetes visai ģimenei (4 gb.) uz brīnišķīgu izrādi bērniem "Rūķu stāsti", kas notiks 26. decembrī Kalnciema kvartālā. Vairāk lasi ŠEIT!

 

Biļetes visai ģimenei (4 gb.) uz izrādi, kas domāta gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuri vēlas kopīgi piedzīvot ar vasaru un pasaules izzināšanu saistītus mazos dzīves notikumus — pēc sūnām un meža smaržojošus, smiltīm piebirušus, saulainus kā jūlija dienas un baiļpilnus kā negaisa naktis — "Vasaras sala". Vairāk lasi ŠEIT!

 

SKATIES IZRĀDES "VASARAS SALA" VIDEO!

Reklāma
Reklāma

 

Iespēja ģimenei (4 gb.) apmeklēt janvārī pēc pēc izvēles kādu no Latvijas Leļļu teātra izrādēm. Repertuāru skaties ŠEIT!

 

Lieliskas balvas stāstu iesūtītājiem sarūpējusi izdevniecība "Zvaigzne ABC". Viņi dāvā ikviena ēstgatavošanas mīļotāja sapni – "Praktiskā pavārgrāmata, 1905. gads" (cena veikalā: 10,17 LVL), "Lielo šūšanas grāmatu" (cena veikalā: 19,96 LVL) un bērnu priekam — pavisam neparastu grāmatu, jo tajā var ne tikai izlasīt interesantus stāstiņus par trīs pelēniem, smago lāci, kapteini Valzirgu un citiem tēliem, bet var arī muzicēt — ne velti tā izskatās kā ģitāra (cena veikalā: 9,99 LVL).

 

Balvā būs arī kuponi ar numuru, ar kura palīdzību varēsi uzzināt Austrumu horoskopu 2012 gadam:

* Kāds būs Pūķa gads;

* Kā sagaidīt Austrumu gadu;

* Cik Pūķis labvēlīgs Tavam dzimšanas gadam;

* Gada iespējas un trūkumi.

 

Tāpat uzzināsi horoskopu Zodiaka zīmei:

* Kāds būs 2012;

* Gada enerģētika Tavai Zodiaka zīmei;

* Smaidiņu kalendārs mēnešiem zīmēs.

 

Un vēl tev tiks sastādīts individuālais Numoskops, kas sevī ietver individuālu (pēc dzimšanas datuma) numeroloģisko prognozi gadam un veiksmīgāko mēnešu un dienu kalendāru.

 

Kuponu var arī iegādāties www.astrologi2012.lv (kupona cena: Ls 3.08 (ar PVN))

Projekta un prognožu autori astrologi Kristaps Baņķis un Rita Riekstiņa.