Ādas kopšana sākas ar ādas tīrīšanu

Rūpes par ādu sākas ar tās tīrīšanu. Ja sejas āda netiek attīrīta, nevar cerēt, ka sejas āda izskatīsies veselīga un skaista.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Bez pareizas ādas attīrīšanas visi šie mēģinājumi to mitrināt un barot nedos nekādus rezultātus. Var ādai uzklāt pašus dārgākos mitrinošos krēmus, bet, ja kollagēna struktūra būs piesārņota, tad mūsu āda nespēs uzsūkt ūdeni. Un mitrināšana beigsies ar to, ka krēma plēvīte uz sejas, traucēs ūdenim izdalīties caur ādu. Mēs vienkārši "iesprostojam" ūdeni ādā. To pašu var teikt par nepareizi attīrītas ādas barošanu.


Ādas kopšana ar Sekret Krasoti litokompleksu nodrošina ādai normālu mitruma līmeni un to maksimāli sagatavo barojošām procedūrām. Sekret Krasoti iedarbība uz ādu ir ļoti kompleksa visplašākajā šā vārda nozīmē. Litokomplekss attīra ādu tik unikāli, ka veicina ādas dabīgā mitruma līmeņa atjaunošanos, bet, palielinoties audu šķidruma tilpumam, uzlabojas ādas barošana no iekšpuses un ārpuses – āda atveseļojas, normalizējas un nostiprinās tās dabiskās aizsargspējas.

Litokompleksa sastāvs ir dabīgs, tas neizraisa alerģiskas reakcijas, pacietieties un labs rezultāts neliks sevi ilgi gaidīt.

 

Ādas atbrīvošana no atmirušās ādas plēksnītēm
Šī mērķa sasniegšanai mums ir pazīstamas tādas procedūras, kā skrubji, plēves, mehāniska apstrāde kosmētiskajā kabinetā. Lietojot litokompleksu, tiek sarautas saites starp atmirušajām šūnām un dziļākajiem epidermas slāņiem. Litokompleksa putriņa nav jāierīvē sejas ādā – tas nav skrubis. Minerālu darbības rezultātā mazgāšanās procesā pēc procedūras notiek pastiprināta atmirušo ādas gabaliņu atgrūšana. Mēs neatraujam tos no ādas virsmas, bet palīdzam saraut saites ar šo virsmu. Notiek maigā tīrīšana un ādas notiek tipa maiņa – sausa, taukaina un jaukta tipa āda kļūst normāla.
Mums visiem ir labi zināms, ka kosmetologi dala mūsu ādu pēc tipiem – taukaina, sausa, normāla un jaukta. Katram ādas tipam ir speciāli kopšanas līdzekļi, bet neviens no kosmetologiem nevar apstiprināt, ka šo līdzekļu lietošana normalizē ādu; tas ir, ja āda bijusi sausa vai taukaina, tad tā kļūst normāla vai izzūd tā saucamā T-zona. Bet Sekret Krasoti litokompleksa lietošana veicina ādas normalizēšanos. Rezultātā, kollagēnam aizturot ūdeni, normalizējas vielmaiņas procesi ādā, uzlabojas epidermas augšējā slāņa unikālais pašatjaunošanās mehānisms, normalizējas tauku un sviedru dziedzeru darbība, nostiprinās aizsargfunkcijas, rezultātā āda iegūst brīnišķīgu izskatu un kļūst vesela šī vārda visplašākajā nozīmē. To atzīmē visi, kas regulāri lieto litokompleksu. Ziemā, pašā aukstākajā un vējainākajā gadalaikā, āda saglabā labu izskatu, un lai to panāktu nav nepieciešami taukaini krēmi. Vasarā āda neizžūst un arī nav nepieciešami mitrinoši krēmi, kuri karstā laikā var sagādāt neērtības. Visi lietotāji atzīmē, ka samazinājusies dekoratīvās kosmētikas izmantošana – pūderi, tonālie krēmi: āda izlīdzinās un nav vajadzība pastiprināti maskēt trūkumus. Šie rezultāti tiek sasniegti jebkurā vecumā.

Āda – tā ir ļoti sarežģīts orgāns, tās sastāvā atrodas imūnās, nervu un endokrīnās šūnas, tāpēc negatīvas izmaiņas ādā atspoguļojas gandrīz visos iekšķīgajos orgānos.

Piņņu likvidēšana
Regulāras procedūras dod brīnišķīgus rezultātus jau pēc 2-3 lietošanas reizēm, Visiem litokompleksa komponentiem piemīt brīnišķīgas antiseptiskas un baktericīdas īpašības. Vara klātbūtne Sekret Krasoti nodrošina ar pretsēnīšu iedarbību. Tautas medicīnā ir simtiem recepšu, kuru sastāvā ietilpst dabas sāļi, dažāda veida māli, varš, – dažādu slimību ārstēšanai. Tajā pat laikā ir zināms, ka gandrīz visas ādas slimības ir tiešā veidā saistītas ar ādas kollagēnu. Tāpēc, ārstējot pinnes ar Sekret Krasoti litokompleksu, notiek kompleksa iedarbība: baktericīda darbība, tauku un sviedru dziedzeru poru attīrīšana un darbības normalizēšana. Piņņu likvidēšanai rekomendē katru dienu mazgāties ar litokompleksu no rīta un vakarā, bet 2-3 reizes nedēļā ilgākas procedūras – 2-3 minūtes. Jāatzīmē, ka piņņaina āda parasti ir ļoti jūtīga, – tāpēc nevajag baidīties jūtot stipru kņudināšanu vai dažkārt pat dedzināšanu. Litokompleksa sastāvs ir dabīgs, tas neizraisa alerģiskas reakcijas, pacietieties un labs rezultāts neliks sevi ilgi gaidīt.
Runājot par litokompleksu labo efektu piņņu likvidēšanā, jāievēro sekojošais: ja jūsu āda ir problemātiska, tas ir, periodiski uz tās parādās izsitumi, iekaisumi vai notiek lobīšanās, tad lietojot litokompleksu šīs problēmas pilnīgi izzudīs, ādas stāvoklis uzlabosies.

Reklāma
Reklāma


Organisma reakcija uz dziļo tīrīšanu
IzmantojotSekret Krasoti notiek dziļā ādas tīrīšana, tāpēc viss var iznākt ārpusē: var parādīties izsitumi, sausai ādai var novērot pastiprinātu lobīšanos, taukainai – pastiprinātu tauku izdalīšanos. Šīs ne pārāk patīkamās reakcijas ilgst ne vairāk kā 2 nedēļas, pēc tam izzūd un ādas stāvoklis uzlabojas. Tīrot galvas ādu, pirmajās divās nedēļās var parādīties blaugznas, bet pēc mēneša blaugznas pilnīgi izzūd, matu izkrišana atbilst fizioloģiskajām normām, tauku dziedzeru stāvoklis normalizējas, bet mats izlīdzinās visā garumā.


Litokompleksa dezodorējošais efekts
Sekret Krasoti  ir spēcīgs dezodorējošs efekts, likvidējot sviedru aromātu. Litokomplekss likvidē aromātu rašanās cēloņus – amonija jonus un amoniju saturošus organiskos katjonus. Tas nemaskē sviedru aromātu ar citu – spēcīgāku un patīkamāku, bet likvidē nepatīkamās smakas iemeslus. Sviedru dziedzeru darbības normalizācijas ietekmē sekrēta aromāts mainās, kļūst vājāks. Tas ir ļoti aktuāli galvas ādai, jo matos sakrājas dažādi aromāti, un, ja tos nemazgā katru dienu, tie var kļūt par problēmu. Regulāra litokompleksa profilaktiska lietošana dod ļoti labus rezultātus.


Tīrīšana – mitrināšana – barošana – aizsardzība
Mūsdienu kosmetoloģija meklē līdzekļus ar kuriem var "pabarot" ādu, reizēm aizmirstot, ja ādas funkcionālie resursi ir pazemināti, tad arī pati unikālākā ādas barošana nedos nekādus rezultātus. Āda – tā ir ļoti sarežģīts orgāns, tās sastāvā atrodas imūnās, nervu un endokrīnās šūnas, tāpēc negatīvas izmaiņas ādā atspoguļojas gandrīz visos iekšķīgajos orgānos. Pēc litokompleksa lietošanas jūsu āda ir gatava jebkuras nepieciešamās maskas vai krēma iedarbībai. Daudziem ārstnieciskajiem līdzekļiem tagad piemīt augsta uzsūkšanās spēja, tomēr, ja āda nav pietiekami tīra, tas var traucēt ziedes vai krēma ārstniecisko iedarbību. Tātad pirms barojoša vai ārstnieciska līdzekļa uzklāšanas uz ādas, tai jābūt atbilstoši sagatavotai. Vislabāk to izdarīt ar litokompleksa palīdzību. Tie, kas regulāri lieto litokompleksu, pārstāj izmantot tonālos krēmus un pūderus – to apliecina gandrīz visi litokompleksa lietotāji.
 

Ieskaties: www.naturalkosmetik.lv