Izlaidība, nolaidība, slinkums un attaisnojumi

  Nu tā. Esmu palaidies slinkumā. Sakarā ar to, ka pēdējā mēneša laikā vieni svētki ir sekojuši otriem un tas viss ir noslēdzies ar divu nakšu kāzām,...

FOTO: Mammamuntetiem.lv

  Nu tā. Esmu palaidies slinkumā. Sakarā ar to, ka pēdējā mēneša laikā vieni svētki ir sekojuši otriem un tas viss ir noslēdzies ar divu nakšu kāzām, esmu bijis nevīžīgāks nekā vajadzētu un

e-dietologa

ieteikumu un sev pašam uzstādīto noteikumu ievērošana nav izdevusies. "Fui" man par to. Tagad gan attaisnojumi ir beigušies un izvairīties no veselīga dzīvesveida man būs stipri grūtāk. Pirmie soļi jau ir sperti. Esmu atklājis, ka hokeju var skatīties arī bez aliņa. Goda vārds, es zinu, ka tas izklausās neprātīgi, bet tā ir.

Nu tā. No rītiem pa mājām pavingroju, tā uzreiz pēc izlīšanas no pasaules labākās segapakšās. Jā, man ir sega, uz kuras ir viens liels plīša lācis. Ar atplestām ķepiņām un mīlīgām actiņām. Tātad, vingrošanā ietilpst kārtīga izlocīšanās, lai iestaipītu ķermeni aktīvai dienai un tādi vienkāršāki vingrinājumi. Piemēram, presītes un piepumpēšanās. 

Brokastīs parasti ir pāris vēršacis vai tosterētās siermaizes. Dažkārt ir novērojamas  arī anomālijas jogurtu, biezpiena sieriņu vai citu produktu formā, bet parasti tomēr ir olas vai siermaizes, jā.

Pusdienās, kas gadās un vakariņās omes gatavotie gastronomiskie brīnumi. Cenšos pretoties ierasto desertu gatavošanai kā tādai, bet pagaidām bez rezultātiem. Tas ir tik ļauni- es reāli to visu negribu, bet negribās arī omi sāpināt, tāpēc jāēd vien ir. Plānoju divu nedēļu laikā pāraudzināt ilgus gadus pašaudzināto omīti, gan jau man izdosies, viņa mums tāda saprotoša būtībā. 

Reklāma
Reklāma

Tuvākajās dienās jau pavisam drīz atgriezīšos ierastajos ritmos un tad jau kļūs labāk! Turieties visi jūs tur ārā!

 

P.s. Kā Jūs no rītiem vingrojat?