Ziemassvētku piedāvājums - Bērnu izrāde „VILKS” decembrī tikai vienu reizi

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Vēl tikai 13. decembrī mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem ir lieliska iespēja iepazīt meža junkuru – pelēcis latviešu tautas folklorā caur dziesmām, valodas spēlēm, rotaļām, mīklām, pasakām un košiem dzīvajiem zīmējumiem teātra izrādē „VILKS”.

 

„Gleznojumi, kas top izrādes laikā, ik brīdi dod videi jaunu krāsu un dekorācija pieņemas spēkā līdz pat izrādes beigām.  Tas, ka izrādē glezno profesionāla jaunā un talantīgā gleznotāja Anda Lāce, rada papildus vērtību, jo vilkšanas rezultātā rodas ne vairs dekorācijas, bet suverēni mākslas tēli,”  Inga Šteimane par izrādi „VILKS”. 

 

Izrādi "Vilks" ir radījuši un spēlē četri mākslinieki no dažādām jomām. Režisors un mūziķis Varis Klausītājs aktīvi darbojas „Karaliskajā improvizācijas teātrī”. Talantīgā jaunā gleznotāja Anda Lāce veidojusi scenogrāfiju vairākām teātra izrādēm, taču tieši izrādē „Vilks” skatītājiem ir brīnišķīga iespēja redzēt Andu darbojamies uz skatuves kopā ar aktieriem un veidojot milzīgu sienas gleznojumu. Aktieris Gundars Grasbergs šobrīd pamatā strādā Latvijas Nacionālajā teātrī, taču ir darbojies gan teātrī United Intimacy, gan Valmieras drāmas teātrī, kā arī spēlējis ekscentriskajā aktieru ansamblī „Regīna” un pirms trim gadiem ieguvis „Spēlmaņu nakts” titulu Gada labākais jaunais skatuves mākslinieks. Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marta Grase izrādē "Vilks" iejūtas gan vilcēna, gan jēriņa lomā un ved bērnus jautrās rotaļās.

 

Izrāde „VILKS” notiks 13. decembrī  pašā dienvidū - plkst. 15:00 Ģertrūdes ielā 101a (ieeja no pagalma).

Reklāma
Reklāma

 

Biļetes Ls 4 un Ls 2 (bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem)

Biļetes var iegādāties: ww.bezrindas.lv

Organizē: Teātris United Intimacy


Informācija:

www.unitedintimacy.lv