Rīgas 256. pirmsskolas 1. grupiņas "Saulespuķe" bērni zīmē tētus

Rīgas 256. pirmsskolas 1. grupiņas "Saulespuķe" bērni piedalījās dažādos tēvu dienas veltītos un organizētos pasākumos. Viens no tiem  - konkurss veltīts Tēva dienai, ko organizē Latvijas vecāku organizācija ‘’Mammamuntetiem.lv”. Bērni zīmēja, līmēja, grieza, mērīja, krāsoja, ģērba un viens otram palīdzēja lielā radošā darba “Mans tētis’” tapšanā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Mans tētis…
Mans tētis ir liels un stiprs. Mēs kopā braucam uz Liepāju pie draugiem. Es nezinu, bet es mīlu savu tēti tāpēc, ka vienkārši mīlu.
Anastasija (5 gadi)

Viņš ir liels. Es viņu mīlu. Viņš vienmēr man remontē dažādas mantas.
Sofija  (5 gadi)

Viņš ir liels. Es viņu mīlu vienkārši tāpat. Mēs kopā spēlējamies. Es viņam iedevu konfekti. Es gribu, lai tētis nekad neslimo. 
Deniss (5 gadi)

Es tēti mīlu. Viņš ir gara auguma. Es gribu, lai viņš ātrāk atbrauc uz mājām no Anglijas. Viņš tur strādā. Kad tētis ir mājās, mēs spēlējamies. Tētis vienreiz bija aizvedis mani uz savu darbu. Tas bija Anglijā. Es tur zīmēju ar flomāsteriem, bet tētis strādāja. Es gribu tētim novēlēt lai neslimo, lai viņš strādā.
Daņila (5 gadi)

Mans tētis ir ļoti jautrs un smieklīgs, un vienmēr mīl mani. Un vislabākais veids, kad tētis ved mani no rīta uz bērnudārzu, atraut no multenēm, ir izslēgt televizoru. Tētis ļoti mīl strādāt, nēsāt žalūzijas un šurpu turpu braukāt. Es vēlu tētim veiksmi darbā.
Vasiļisa (5 gadi)

Reklāma
Reklāma

 

 

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki. Lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, Latvijas vecāku organizācija „Mammamuntetiem.lv” aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties konkursā “Uzzīmē savu tēti”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt dažādās tehnikās zīmētus, līmētus vai krāsotus tētu portretus. Iesūtītos darbus publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv, veidojot brīnišķīgu Latvijas tētu portretu galeriju! Vairāk par konkursu lasi ŠEIT