Kā radoši noformēt aploksni?

Bieži vien dāvanas tiek pasniegtas aploksnē. Kā radoši un skaisti noformēt aploksni? 

FOTO: Mārtiņš Garais, http://garais.lv/

Skaisti un radoši noformēta aploksne!

Ne reti svētkos mēs dāvinām aploksnītes, kurās iekšā ir biļetes uz kino, dāvanu karte vai kāda naudas zīme. Arī aploksnes var skaisti un radoši noformēt. Sakties bildēs padomus un pamēģini šo ideju.

 

Aploksnes noformēšana

Nepieciešamie materiāli: aploksne, krāsains papīrs (var būt vairāku krāsu papīri; iesaku izvairīties no pārāk bieza papīra), šķēres, papīra nazis, līme, lentīte (bez tās var arī iztikt)

 

Darba gaita:

1. Uz krāsainās lapas drukātiem, bieziem burtiem uzraksta vēlamo tekstu. Var rakstīt tikai burtu kontūru vai arī pildītus burtus - kā vēlaties. Var rakstīt gan dāvanas saņēmēja vārdu, gan kādu īsu novēlējumu. 

Es rakstīju ar datora palīdzību un tekstu izprintēju uz krāsainās lapas. 

ko uzdāvināt ziemassvētkos

 

2. Papīru sagriež strēmelītēs - tā, lai teksts ir apmēram pa vidu papīra strēmelītei.  Pēc tam ar papīra nazi izgriež burtus, izņemot to apakšējo daļu. Nekādā gadījumā neizgriezt burtu pilnībā! Nepieciešams, lai tā apakša turas pie papīra strēmelītes. Neaizmirstam apakšā palikt kartonu, lai nesagrieztu galdu :)

ziemassvētku dāvanas

Reklāma
Reklāma

 

3. Izgrieztos burtiņus atloka. Lūk, kāpēc svarīgi burtu apakšējo daļu atstāt piestiprinātu :)

dāvana sievai

 

4. Papīra strēmelītei ar atlocītajiem burtiem salīmē kopā abus galus - tā, lai veidojas aplītis. Uztaisi tik aplīšus, cik nepieciešams ar tekstu (man tie ir brūni) un vari uztaisīt vēl kādu plānāku un citā krāsā (man tie ir dzeltenie). Salīmētos aplīšus liek sev vēlamā izkārtojumā un pielīmē klāt aploksnei. Es vēl apsēju rupjo lina striķi, bet to var skatīties pēc vajadzības - apsiet kādu pieskaņotas krāsas atlasa lentīti vai iztikt bez tās.

daudz laimes

 

IELIEC APLOKSNĒ! Brīnišķīga dāvana, ko likt aploksnītē, būs Gudro Sievu skolas dāvanu karte! Dāvanu karti var sagatavot konkrētai nodarbībai vai par Jūsu izvēlēto summu. 

Gudro Sievu skolā notiek stila un grima meistarklases, eko darbnīcas, nodarbības iedvesmai un pašapziņai, mākslinieciska erotiskā fotosesija, vingrošana un joga, pirmsdzemdību kursi un citi piedāvājumi, turklāt regulāri rūpējamies par jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem!

dāvanu karte

Nodarbību un citu piedāvājumu klāstu skaties šeit - www.gudrosievuskola.lv