Šodien, 15.maijā, svinama Starptautiskā ģimenes diena. Iesaisties Mammamuntetiem.lv attālinātajās aktivitātēs!

Šodien, 15. maijā, pasaulē un Latvijā atzīmē Starptautisko ģimenes dienu. Tai par godu vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv uzsāk interviju un stāstu sēriju “Ģimene tuvplānā”, aicinot intervijām ieteikt ģimenes un speciālistus, kas ģimenēm ir nozīmīgi palīgi dažādās jomās. 

FOTO: Unsplash.com

Ieteikumus vecāku un speciālistu intervijām aicinām sūtīt uz redakcija@mammam.lv. Iesūtīt aicinām arī ģimeņu pieredzes stāstus.

Stāstu sērijas “Ģimene tuvplānā” ietvaros maija mēnesī būs lasāmas spēka sarunas – sirsnīgu un spēcinošu interviju sērija ar ģimenēm, mammām, tētiem Latvijā, kā arī ar diasporas latviešiem par to, ko ģimenēm nesis Covid-19 gads un kādu redz tuvāku un tālāku nākotni.

Spēka stāstos atklājas arī ikviena kā cilvēka vājums un vienlaikus arī spēks šo grūto posmu izdzīvot, līdzi ņemot un rodot arvien jaunas atziņas un saskatot iespējas. Gaidāmas arī sarunas ar speciālistiem, apskatot ģimeņu jauno situāciju “tuvplānā”. Spēka stāstus un intervijas ar speciālistiem veido vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv sadarbībā ar Labklājības ministriju. Stāsti lasāmi www.mammamuntetiem.lv, savukārt video formātā skatāmi Mammamuntetiem.lv Facebook profilā un Youtube.com kanālā

Spēka stāstos atklājas arī ikviena kā cilvēka vājums un vienlaikus arī spēks šo grūto posmu izdzīvot, līdzi ņemot un rodot arvien jaunas atziņas un saskatot iespējas. 

Ieteikumus vecāku un speciālistu intervijām aicinām sūtīt uz redakcija@mammam.lv. Iesūtīt aicinām arī ģimeņu pieredzes stāstus. 

Aicinām piedalīties arī Ģimenes dienai veltītos konkursos:

Reklāma
Reklāma

#Konkurss Ģimenes dienas Spēka stāsti. Balvā vienota stila ģimenes krekli no zīmola MyGang.lv

 #Konkurss, atzīmējot Ģimenes dienu! Balvā gultas veļa tavam mazulim no BabyStore.lv

Lai jums miera un sirsnības pilna Ģimenes diena!

ģimenes diena

Saistītie raksti