Mātei, kas iebāza bērniņu gaļas spainī, būs sods. VIDEO

Policijā ir sākta administratīvā lietvedība par gadījumu, kad kāda māte, pēc pašas teiktā, audzināšanas nolūkos bērnu ar galvu uz leju mērcēja ar šķidrumu pildītā spainī, jo policija jau noskaidrojusi bērna māti, kura veikusi šīs darbības.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis vēstīja, ka administratīvā lieta ir sākta Teikas iecirknī.  Bargākais sods, ko mātei varētu piespriest, ir 50 latu naudas sods, bet maigākais — brīdinājums.

Reklāma
Reklāma


Jau iepriekš ziņojām, ka Video redzams, kā sieviete savu nepaklausīgo aptuveni 3-4 gadus veco dēlu paceļ aiz kājām un viņa galvu iebāž marinētas gaļas spainī... Telefonintervijā raidījumam Degpunktā situāciju viņa komentē šādi: „Tas ir vienkārši joks, mājas video. Tā ir mana audzināšana un tur nav nekā tāda!” Lieki piebilst, ka pēc šī „joka” bērns nesmējās...
Par laimi fiziskā ziņā bērns šajā prātam neaptveramajā situācijā nav cietis — viņš neaizrijās un netika savainots citādi. Taču emocionāli...
Vecākiem ir jāatceras — kad bērns paaugsies, strīdus, nesaskaņas un konfliktsituācijas viņš risinās tieši tā, kā jūs viņam esat to iemācījuši. Ja piekopjat fizisko vai emocionālo vardarbību, arī bērns to uztvers kā pašsaprotamu konfliktu risināšanas veidu.

Ģimenes portāla mammam.lv / tetiem.lv kampaņas Sargā savu bērnu! ietvaros LNT raidījums Degpunktā katru piektdienu septembrī un oktobrī veidos sižetu sēriju par bērnu drošību. Raidījumu Degpunktā skaties katru darba dienas vakaru plkst. 20:35.

http://www.youtube.com/watch?v=5YpQrecTGiA&feature=player_embedded