Kad bērns ir gatavs podiņmācībai?

Dzēsts lietotājs

Pilnigas muļķības!!!!!! Man ir 5 izauguši,neviens nezin kas ir pampersi.Un uz podiņa gāja pirms gadiņa.

Dzēsts lietotājs

mana no 8 meneshu vecuma katru dienu pa 1-2 kakaam dienaa podinjaa! :D es vienk lieku un berns tiri labi uzreiz jau spiezh (pirms tam nekada regulaaraa kakaataaja nebija, taka es lieku pec izjuutaam). pamperiem tachu laba reklaama jaanodroshina, lai vecaki lidz 3 gv tos pirktu :D vemt gribas, ka shaadu sviestu popularizee vecaaku forumos! lai man kaads paskaidro, KAA mees uzaugaam, kad nebija pamperu, un no GADA VISI kakaajaam n churaajaam podos?!! mes bijaam dabas kljuuda vai?!

Dzēsts lietotājs

Elena!Tad jau arī veļas mašīna un citas mūsdienu ekstras nav vajadzīgas!!:)
 Ir taču vieglāk, ka nav jāmazgā un jāmagā, jāgludina un jāgludina. Pamperi patiešām atvieglo dzīvi mums vecākiem. Protams, ja bērns vēl 3 un 4 gadu vecumā staigā pamperos, tad tas mazliet tā kā pa traku, bet citādi pamperiem nav ne vainas!

Dzēsts lietotājs

pirmaam kaartaam,sajaa rakstaa netiek popularizeeti pamperi,bet gan pasaka,ka vecaaki tos lieto un beernam ir gruutaam apzinaaties savas veelmes peec atvieglosanaas!!!un gribeetos zinaat,par ko tad lai vecaaku forumos raksta,ja ne par to,kaa audzinaat beernu???un pamperi un eedinaasana pieder pie taadas lietas.un taam,kas nezin,kas ir pamperoi-nu forsi,ja ir tik daudz laika,lai visu laiku mazgaatu autinus:) bet gribeetos redzeet,cik autinus nomainiitu ziidainim braucot,piemeeram,kaadaa izbraucienaa???tas noziimee,ka nevari izbraukt taalaak par maajas sasniedzamiibu vai arii jaaiegaadaajas furgons,lai nodrosinaatu to,ka mazajam dupsis vienmeer sauss:)

Dzēsts lietotājs

savu meitu jau no sešu mēnešu vecuma lieku uz podiņa un lielo darīšanu izdara podiņā, reti kad sagadās pamperā. un tagad kad ir siltais laiks viņa dzīvojas bez pampera. gadas ka ir sačurātas biksītes bet tās jau var izskalot un sanāk lētāk un bērnam vieglāk

Dzēsts lietotājs

mees dziivojam laikmetaa,kad tiek piedaavaatas eertas lietas,..un ssiis runas par laikiem kad taa nebija,ir muljkjiigi..

Dzēsts lietotājs

Jau mammas puncī bērniņs ir pietiekami gudrs, lai visu saprastu un sajustu, tikai mēs pieaugušie pārvēršam viņus par muļķīšiem... viņš visu saprot, tikai vēl nevar runāt, svarīgi kā sākam viņu audzināt no pirmās nedēļas... ja liekam cept kūkas pampēros tad viņš tās arī ceps, ja no pirmām nedēļām mācam, ka kūkām ir speciāla vieta tad viņš tā arī darīs. Viss ir mūsu rokās. Padomājiet cik miljoni ir ieguldīti pampers reklāmās.

Dzēsts lietotājs

nu man ta vel ir problema meiginu vis kaut ko bernam jau ir 1,7menesi. bet uz podina sez ne ilgak ka min. un vairs neko nespeju padarit :(
1 2 3

Saistītie raksti

Kategorijas