Vai teikt draudzenei par vīra sānsoļiem?

Dzēsts lietotājs

Parasti jau ziņnešus, kuri atnes sliktas ziņas, nogalina.
Pastāv iespēja, ka draudzene pati nojauš, ka kaut kas nav kārtība, bet cītīgi melo pati sev un citiem, "jo dzīvot un ģerbties skaisti gribas". Tad vēl jo vairāk - ne vairs acis pievērt, ne šķirties.
Vēl ir variants, ka vīrs nožēlos grēkus, viņi beigās izlīgs - bet kurš būs vainīgais? Uzmini nu.

Dzēsts lietotājs

Dikti kutelīga situācija.. Atceros, kad man pusaudzes vecumā draudzene atvēra acis par mana puiša neuzticību, sākumā dusmojos arī uz viņu. Bet vēlāk gan novērtēju.. Ja jūs neesat ļoti labas draudzenes var gadīties arī tā, ka viņa dusmosies arī uz tevi, jo viņas uztverē tu būsi tā, kas sagrāvusi laimīgo ģimenes dzīvi. Labākajai draudzenei tādas lietas noteikti jāpasaka.. Varbūt pasaki draudzenes vīram? Ka, tavuprāt, tas nav godīgi.. Lai pats domā, kā šo situāciju risināt..

Dzēsts lietotājs

..ja Tu zinaatu,ka Tava draudzene liek ragus savam viiram - Tu vinjam teiktu?
..manupraat ka neko vairaak kaa parunaaties ar viiru par sho situaaciju Tu nevari dariit! 
..esmu vienaas domaas ar Regiinu - zinjneshi ir pirmies,kas dabuu truukties... 

Dzēsts lietotājs

Gudra sieviete novertes adekvati stastito. Kaut gan sakuma sakumaa iespejams, jaaprunajas ar draudzeni, jadod majiens : vai vina tiesam zina , ka virs ilgi stradaa.
Patiesiba ir vislabaakaa lieta. Nekur nav teikts: shi nav pirmaa draudzenite shim virieti, varbut bus veel.. un tad jau sieviete dzivos vienos melos. Visu muzu tiks krapta. Krapshana tak ir GREKS!
Ja  mes saudzesim  vienmer tos ,kuri krapj, tad kadreiz ari pasas varam nonakt krapjamaas  lomaa.
Bez tam shai nabaga sievai, kura tiek krapta - jasaskaras ar mikrofloru no visaam bijusam un iespejamam draudzeneem- tas ir ginekologu  sakamais. Kura no Jums  to veletos? Un  ta sieva - vai vina velas to?
Ko tad mes saudzesim, ja nedarisim zinamu sievai-  TIKAI  virieti un vina milako, bet ne sievu. Sievai un berniem nozog viru un bernu, vina laiku un vina naudu.
Krapnieki tiek soditi, liek cietumaa, lai iespeja laboties. Vai tad virietis labosies, ja vina krapsana netiks atklata : pie rokas nav nokerts - nav vainigs??  Ir vainigs, tatad sods jasanem, LAI BUTU IESPEJA laboties.

Dzēsts lietotājs

Velgai
 
Ja mana draudzene kraptu viru , pajautatu tai - kapec ?  Ja jakrapj - varbut vinai nevajadzetu dzivot kopa ar savu viru.  Visadaa zinaa man rastos domas, ka mani ari draudzene varetu kaut kada veidaa maniit, krapt u.t.t.
Morale . Dvesele. Jutas. Uzticesanas... kur tas viss pazud - jo krapsana tas tacu  nav normali ...
Kapec brinamies par to, kas ar mums notiek, musu valsti , musu dzivee. Viss jau tapec, ka pasi to pielaujam. Kadam kadu krapt,nodot u.t.t.

Dzēsts lietotājs

Es arī esmu bijusi līdzīgā situācijā, proti - teikt vai neteikt? laikam vispareizāk tiešām būtu vispirms parunāt ar draudzenes vīru, tas, iespējams, viņam liktu pieņemt lēmumu rīkoties pašam. Taču ar šo vīrieti es nebiju pazīstama un.. pateicu visu draudzenei. Man šķita - tas būtu drausmīgi, ja cilvēks nonāktu situācijā, kad visi apkārt sen jau TO zina, bet sieva uzzina pēdējā..

Dzēsts lietotājs

Es ņemtu ļaunā, ja apkārtējie zinātu, bet man neko neteiktu, turklāt, aiz muguras vēl smīkņātu... Labāk rūgta patiesība, nekā saldi meli...

Dzēsts lietotājs

nozog viiru :D o labais, eju sev sazagt vienu gudru, vienu smuku un tresho bagaatu :D nevar nozagt to, kas nav nozogams. izjaukt gjimeni? nu i jeega no gjimenes, kuraa laizh pa kreisi? es sev taadu negribeetu, paldies, fui. vai es teiktu? nu ja mana draudzene, tad es vinju paziitu - un tad es redzetu vai shamaa ir taada visu pacietosha beka, kam tieshaam vajag to kraapeeju, kaut vinsh ir kretiins, vai arii forshaa, kura var labaaku dabuut, patriecot shitaadu, un ka vinja to arii dariis, nevis sitiis mani (taisniiba aciis kozh). es taadai draudzenei milzu paldies pateiktu. ES ( sameeraa unikaals gadiijums). un nekad nav vainiiga sieviete no malas. tikai abi no taa saucamaas gjimenes. abi taapeec, ka arii kraaptajai neviens nelika sasieties un paciest kraapeeju. kraapeejs - jo vinsh kraapa, nevis pacieta vai patrieca un ieviesa jaunu, nevis kraapa. kraapt ir nozheelojami un tizli, vispirms attieciibas jaanokaarto
1 2 3 4

Kategorijas