Asinsgrupas pārmantošana no vecākiem. Ko tas īsti nozīmē un kāpēc tas jāzina?

Dzēsts lietotājs

Neatceros kāda asinsdruppa ir tēvam,bet man ir 2pozitīvā,un meitiņai ir no mums abiem..Mans rūdīgums pret kaitēm,iesnām un visu pārējo īsi sakot imunitāte..:))Bet no tēva viņai ir izskats izspļauta tēva meita,kurai jau nu ir 5gadi.. Mati līdz dibenam,skropstas kā princesei...
Hmmm diez kāds būs otrs mans mazulis,kurš pieteiksies maijā..:)

Dzēsts lietotājs

:))_

Dzēsts lietotājs

Ah, kāds man gadījās aplauziens! Biju nodzīvojusi tik ilgi, visu laiku domājot, ka man ir 4. asins grupa, jo abiem vecākiem tāda ir. Un tad pirms gada bija jātaisa operācija, man noteica asinsgrupu - un tā izrādījās otrā. Māte lika taisīt vēlreiz analīzes, jo visu mūžu bija man stāstījusi, ka man ir 4.grupa (viņa ir ārsts). Un tiešām - man bija otrā asins grupa. Jau sāku domāt, ka mani apmainījuši dzemdību namā!:)) Taču internetā atradu informāciju, ka šāda kombinācija arī ir iespējama, ka diviem 4.grupas vecākiem var būt arī 2.grupas bērns. 

Dzēsts lietotājs

Ļoti labi ka ir tāds raksts jo pašai negatīvās asinis un vīram pozitīvās un kad biju stāvoklī neviens ārsts neteica ka būtu drošības pēc kau kas jāšpricē.
 

Dzēsts lietotājs

Par šo jautājumu bieži domāju, jo maniem bērniem diemžēl asinsgrupa nav zināma. Kad jautāju dzemdību namā, abas reizes bija lielas acis un atbilde, ka par samaksu jau nu noteikt varot. Tā nu paliku nezinot. Man ir AB pozitīvā grupa, bet vīram 2. negatīvā grupa (aikam A?). Problēmu nekādu nebija, tāpēc arī speciāli neesmu mēģinājusi uzzināt bērnu asinsgrupas. Tomēr interesanti - kura tad spēcīgāka?

Dzēsts lietotājs

Mani vienmēr ir interesējis šis jautājums, kuram īsti precīzu atbildi neesmu guvusi. Man ir AB negatīvas asinis, manam vīram A pozitīvās, bet bērnam B negatīvās. Kā tas man īsti ir sanāci? Nezinu, bet labprāt gribētu uzzināt. Arī par savu asinsgrupu esmu pārsteigta, jo vecākiem ir A pozitīvā un B pozitīvā, bet abas ar māsu esam negatīvas, tikai ar dažādām asins grupām / man Ab, bet māsai A. Kautkas ar recesīvajiem gēniem?

Dzēsts lietotājs

Man pašai A-pozitīvās, vīram AB-negatīvās. Abiem zēniem A grupa, tikai viens man negatīvs, otrs pozitīvs. Pēc šī raksta tā interesanti par visu padomāt

Dzēsts lietotājs

jā raksts ir ļoti interesants  kas lika pat man aizdomāties un atcerēties dažas lietas saistībā ar šīm asingrupām... gaidot pirmo bērniņu man bija AB-   bet savādi ka otrajā grūtniecībā man bija AB+  varbūt tā bija vienkārši kaui kāda ārsta neizdarība  vai kā ?
1 2 3 4

Saistītie raksti

Kategorijas