“Ričijs Rū un internets”: jauns raidījums bērniem par drošību internetā

Lai palīdzētu vecākiem un pedagogiem veicināt bērnu digitālo drošību, Tet ir radījis jaunu izglītojošu raidījumu “Ričijs Rū un internets”, kurā par drošu un atbildīgu interneta lietošanu mācās arī bērnu iemīļotais lācēns Ričijs Rū.
Jaunais raidījums būs interesants 4-7 gadus veciem bērniem.

FOTO: Publicitātes foto

Jaunais raidījums būs interesants 4-7 gadus veciem bērniem.

Raidījums ir daļa no Tet sociālās iniciatīvas “Tet skoliņa bērniem”, ko papildina radoši uzdevumi, kas bērniem vieglā un saistošā veidā ļauj izzināt vairāk – tas viss pieejams ikvienam digitālajā platformā www.digitaladrosiba.lv. Raidījuma sērijas pieejamas arī Tet TV+, katru ceturtdienu pievienojot 2 jaunas sērijas. 

 

Muzikālais lācēns Ričijs Rū ir nolēmis noskaidrot, kā darbojas internets un kā to lietot droši. 

Lai iegūtu vērtīgās zināšanas, viņš pievienojas citiem bērniem Tet skoliņā, kur noskaidros, kā darbojas internets, kādas iespējas tas piedāvā, kāpēc pārmērīga aizraušanās ar tā lietošanu var būt kaitīga, 

vai drīkst ticēt visam internetā redzamajam, kādas ir labas uzvedības normas virtuālajā realitātē, kā izvairīties no riskiem un kā izmantot internetu pēc iespējas radošāk un izglītojošāk. 

 

Radījumam ir 8 sērijas - katra līdz 8 minūtēm gara un veltīta, lai izzinātu kādu no digitālās drošības tēmām, kas aktuālas 4-7 gadus veciem bērniem. Raidījuma noslēgumā mazie skatītāji varēs dziedāt līdzi jautrām, lipīgām un tematiskām dziesmiņām, kā arī nostiprināt raidījumā iegūtās zināšanas, kopā ar vecākiem vai pedagogiem veicot radošus uzdevums, kas katrai sērijai pieejami digitālajā platformā – Tet skoliņa bērniem

Reklāma
Reklāma

 

Pirmās divas tēmas: “Kas ir internets, un kā tas darbojas?” un “Jēgpilna interneta izmantošana - kādas iespējas rada dators un internets” ir pieejamas jau šobrīd. Taču katras nākamās divas tēmas ar sērijām un uzdevumiem tiks atklātas ceturtdienās, 20. oktobrī, 27.oktobrī un 3. novembrī. Raidījums skatāms arī izklaides platformā Tet TV+ un interaktīvajā televīzijā Tet TV.

 

Raidījumā apskatītās tēmas, kā arī katrai tēmai īpaši veidotie uzdevumi tapuši sadarbībā ar Drošāka interneta centru “Drossinternets.lv”. Raidījuma režisore Aija Strazdiņa-Ratinska, scenārijs – Sabīna Ostrovska.

Saistītie raksti