Burtu tirgus Kalnciema kvartālā 1. septembrī

Lai sagatavotos zinību dienai, Kalnciema kvartālā 1. septembrī notiks Burtu tirgus plkst. 10.00-16.00. Tajā varēs atrast visus rīkus gan skolas gaitām, gan arī iepriecināt sevi ar košu plānotāju, galda dekoru vai atrast oriģinālas dāvanas. Iepazīt burtus aicinās arī izdevniecība „Liels un mazs”. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Visas dienas garumā notiks vairākas bezmaksas aktivitātes ģimenēm ar bērniem – apgūsim pupiņu valodu, ģimenes spēlē noskaidrosim „Kurš te ir boss?”, mācīsimies jaunus deju soļus, iepazīsim latviešu mūzikas instrumentus un daudz ko citu. 

 

Tirgū mācīties burtus varēs kopā ar izdevniecību „Liels un mazs”, kas visas dienas garumā piedāvās stāstu, bilžu, dzejas grāmatas bērniem, mākslas grāmatas un citus izdevumus, kas noteikti patiks arī pieaugušajiem. Kristiānas Kalniņas un „BALTA eko” dizaina plānotāji un blociņi noderēs svarīgākajiem nedēļas darbiem un idejām. „Burtu bildes” palīdzēs ātrāk iegaumēt alfabētu, savukārt attīstīt iztēli un atjautību varēs kopā ar koka galda spēlēm no „Eko telpa”, „Koka Varde”, „Royal Games GL” un „Smuklietas”. Kopā ar oriģinālu vēstuļu izgudrotājiem „Loviletters” būs iespēja nosūtīt svētku sveicienus topošajiem skolēniem. Pašiem mazākajiem patiks bumbiņu baseini no „BuBuubaseini”.

 

Zinību dienu aicinām nosvinēt arī ar svētku brokastīm – „Pankūkmānija” turpat uz vietas gatavos mini pankūkas un mājražotāji sarūpēs gardas kūkas un dabīgo saldējumu. Savukārt Latvijas zemnieki parūpēsies par visu nepieciešamo raitai domāšanai.

 

Reklāma
Reklāma

Programma:
Galerijā:

10.00-16.00 – grāmatas “Pasakas pupiņu valodā” atklāšana kopā ar autori Sanitu Tiltiņu-Balodi, atjautīgi uzdevumi un mēlesmežģi ar balvām, un košās pupas brīnumu pasts.

 

Uz skatuves:
11.00-12.00 Āgenskalna deju studijas “Vendija” koncerts ar 1. septembra programmu. Deju studija “Vendija” piedāvā bērniem plašu klāstu ar deju nodarbībām – no akrobātikas līdz capoeirai.
12.00-13.00 kopā ar izdevniecību “Upe tuviem un tāliem” iepazīsim latviešu tautas mūzikas instrumentus, minēsim mīklas un izdziedāsim tautas dziesmas, kuras būtu jāzina katram bērnam. Čaklākie dziedātāji un atjautīgākie mīklu atminētāji saņems balvas!


Ābeļdārzā:
11.00-14.00 – trīs sertificēti individuālie un komandas kouči – Vineta Saulīte, Dainis Zaltans, Marija Rasa – izspēlēs ģimenes spēli “Who is the boss?” / „Kurš te ir boss?” un iesaistīs 14 prāta un attiecību mini treniņos „Sadarbība”.
Visas dienas garumā Koka arhitektūras centra pagalmā ikviens ir aicināts ziedot apģērbu, apavus, traukus, grāmatas un citas noderīgas lietas „Otrās elpas” labdarbības busiņā.