Uz kinoteātri ar bēbīšiem – jaunums “Kino Bize”

No 15. marta kinoteātrī “Kino Bize” sāksies jauna iniciatīva - “bēbīšseansi” jeb regulāri kinoteātra dienas seansi, kuros padomāts arī par vismazāko bērnu labsajūtu. Tajos aktuālā repertuāra filmas ērti varēs apmeklēt jaunie vecāki un aprūpētāji kopā ar saviem mazuļiem.

Katru otro nedēļu - uz kino!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Katru otro nedēļu - uz kino!

Bēbīšseansu filmu programma paredzēta pieaugušajiem, tomēr kinoteātra vide tiks pielāgota, lai tajā labi justos kā vecāki, tā bērni. Filmas laikā kinoteātra zālē tiks pieklusināta gaisma un skaņa, būs pieejama pārtinamā virsma, mīksts paklājs rāpošanai un dzeramais ūdens. Pats svarīgākais bēbīšseansos tomēr ir apkārtējo labvēlīgā attieksme un sapratne par bērnu un vecāku kustībām, iespējamiem trokšņiem un knosīšanos.


Šādi mazuļiem draudzīgi seansi tiek rīkoti visā pasaulē, lai nodrošinātu jaunajiem vecākiem iespēju iziet ārpus mājas, socializēties un turpināt aktīvi iesaistīties kultūras dzīvē arī pēc bērnu piedzimšanas.
 

Pirmais bēbīšseanss notiks trešdien 15. martā ar Džima Džārmuša jaunāko filmu "Patersons" (Paterson, (2016, 118min), ko pēc skatītāju lūguma varēs noskatīties divos dažādos laikos – plkst. 13.00 un plkst. 15.30.
 

Patersons ir poētiska filma par autobusa vadītāju, kurš raksta dzeju, iedvesmojoties no noklausītām pasažieru sarunām un ikdienā piedzīvotā. Filma izceļ nepamanīto ikdienas mirkļu skaistumu, nejaušas sakritības, kas ved pie nozīmīga rezultāta, un mūsdienu dzīves maģiju, kas ir iemīļotas tēmas arī Patersona dzejā.
 

Reklāma
Reklāma

Nākamais seanss pēc tam paredzēts 5. aprīlī ar krievu režisora Ivana Tverdovska godalgoto filmu “Zooloģija” (2016) un turpmāk kinoteātrī “Kino Bize” (Elizabetes ielā 37) notiks ik pārnedēļas trešdienās.

  • 15.03. Patersons / Paterson (2016)
  • 05.04. Zooloģija / Зоология (2016)
  • 19.04. Atbrīvošanas diena / Liberation Day (2016)
  • 03.05. Mīlas steiki / Love Steaks (2013)
  • 17.05. B klases filma - iekāre un mūzika Rietumberlīnē 1979-1989 (2015)
  • 31.05. Mūsu pēdējais Tango / Our Last Tango (2015)


Biļetes nopērkamas kinoteātra “Kino Bize” kasē (Elizabetes iela 37, Rīga), kā arī iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv/lv/kino/kino-bize.