Leļļu teātra latviešu trupā top unikāls iestudējums – marionešu izrāde vismazākajiem "Trīs sivēntiņi un vilks"

Trīs sivēntiņu – trīs jautro brālīšu piedzīvojumus neierastā, bet ļoti mīlīgā veidolā būs iespēja redzēt jau 15. martā plkst. 14:00 Leļļu teātra Mazajā zālē.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Šī bērnu iemīļotā pasaka Leļļu teātrī iestudēta ne vienu reizi vien. Taču šoreiz top marionešu izrāde pašiem mazākajiem. Aktieriem Santai Didžus, Ancei Muižniecei, Miķelim Žideļūnam un Anrijam Sirmajam šis ir īpaši interesants un satraucošs iestudēšanas process, jo marionešu izrāde, turklāt mazajiem skatītājiem, tiek iestudēta pirmo reizi. Izrādes režisore Vija Blūzma smalkajā marionešu leļļu tehnikā un niansēs iedziļinājusies, strādājot ar krievu trupu, kuras „Trīs sivēntiņi un vilks” pirmizrādi piedzīvoja jau šī gada 5. janvārī. 

 

Kā atklāj režisore, jauniestudējumā saglabāts klasiskais angļu tautas pasakas sižets. Nif-Nifa, Nuf-Nufa un Naf-Nafa piedzīvojumi tiks iedzīvināti maziem bērniem viegli uztveramā un aizraujošā formā.

 

Reklāma
Reklāma

Izrādes lelles un scenogrāfiju darinājis mākslinieks Gedimins Kotello, kurš ar Leļļu teātri sadarbojas jau kopš 1980. gada un radījis lelles tādām iemīļotām izrādēm kā „Sniegbaltītes skola” un „Kā lauvēns draugu atrada”. Iestudējuma muzikālo noformējumu veidojis komponists Uģis Vītiņš, kuram jau bijusi veiksmīga sadarbība ar režisori Viju Blūzmu, radot izrādes „Trakulīte sandalīte” mūziku.

 

Ieskaties: www.lelluteatris.lv