"Splendid Palace" 30. aprīlī Senioru seansā demonstrēs franču komēdiju "Populārā jaunkundze"

30.aprīlī pl.13.00 kinoteātris Splendid Palace (Elizabetes ielā 61) seniorus aicina noskatīties romantisku franču komēdiju „Populārā jaunkundze”. Ņemot vērā skatītāju ierosinājumus, no aprīļa arī biļetes uz Senioru kino seansiem lētākas – tikai 1,5 Ls!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Filmas "Populārā jaunkundze" publicitātes foto.

 

„Populārā jaunkundze”, ko raksturo 50.gadu šarms tērpos, frizūrās un cilvēku attiecībās, ir par mazpilsētas meiteni Rozu, kura vēlas savā dzīvē piedzīvot ko īpašu. Roza ir saderinājusies ar vietējā mehāniķa dēlu, un, šķiet, meitene nolemta klusai un mierīgajai mājsaimnieces dzīvei. Taču tas nebūt nav viss, ko viņa vēlas. Pēc katastrofālas neveiksmes darba intervijā, viņa atklāj savu īpašo talantu, un kopā ar izskatīgo priekšnieku Luisu, abi ir apņēmības pilni iekarot pasauli..

 

 

„Filma ir viegla, asprātīga un, nenoliedzami, apveltīta ar franču šarmu visā, kas uz ekrāna redzams”, saka kinokritiķe Daira Āboliņa. „”Populārā jaunkundze” ļauj ienirt maiga humora piesātinātajā 50. gadu pasaulē, kad blondīnes bija apķērīgas, un sekretāres bija jaunu meiteņu sapņu profesija”, tā D.Āboliņa.

Filmas "Populārā jaunkundze" publicitātes foto.

 

Reklāma
Reklāma

Filma ir Režī Roinsāra (Regis Roinsard) debija režijā. Galvenās vīriešu lomas atveidotājs ir parīzietis Romāns Dirī (Romain Duris), kurš pēdējā laikā iemanto aizvien lielāku popularitāti arī citos Eiropas kino projektos, savukārt Rozu, talantīgo mašīnrakstītāju, filmā spēlē beļģu aktrise Debora Fransuā (Deborah Francois), kas atpazīstamību un arī Kannu kino festivāla apbalvojumu ieguva pēc galvenās lomas atveidošanas slaveno beļģu režisoru, brāļu Dardenē filmā „Bērns” (The Child).

 

Senioru seansi Splendid Palace notiek katra mēneša pēdējā otrdienā pl.13.00, kad uz kino, noskatīties kādu tā brīža aktuālu, kinoteātru repertuāros esošu filmu, aicināts ikviens cienījama vecuma kino baudītājs. Biļete uz Senioru seansa filmām, pērkot kinoteātra kasē, no aprīļa tikai 1,5 lati.

 

Filma „Populārā jaunkundze” tiek rādīta franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

Vairāk par aktuālo filmu piedāvājumu kinoteātrī Splendid Palace var uzzināt www.splendidpalace.lv