11. novembrī latviešu dziesminieku koncerts: AR BRĪVĪBAS DZIESMU SIRDĪ

Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē notiks latviešu dziesminieku koncerts, kurā piedalīsies tautā iemīļoti dziesmu autori un izpildītāji, patiesi Latvijas valsts patrioti, kuri ar savām dziesmām veicinājuši Latvijas Trešo atmodu un valsts neatkarības atgūšanu.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Brīvības dziesmas Latvijai dziedās Austra Pumpure, Kaspars Dimiters, Āris un Saulceris Ziemeļi, Uldis Kākulis, Juris Hiršs, Silvija Silava, Uldis Ozols, Arnis Miltiņš,  Agita Kaužēna, Kristaps un Kristīne Sudmaļi,  Andris Mičulis,  Inta Pauļuka, Dainis Baldzēns, Inese Sērdiene un citi austrasbērni. Programmā skanēs Imanta Kalniņa un pašu autoru izpildītās dziesmas, kā arī līdzi dziedamas tautasdziesmas.
Programmu vadīs Ēriks Pozemkovskis.
Koncertu rīko "Austras biedrība", atbalsta Rīgas Latviešu biedrība un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Ar siltām un labām domām par Latviju un latviešiem tiksimies Lāčplēša dienā – 11. novembrī plkst. 15.00 Rīgas Latviešu biedrībā.

„Es visas domas aizmirstu, to vienu domājot:
Ko tev vēl vairāk, tēvzeme, par sirdi varu dot...”
Andrejs Eglītis


Ieeja bez maksas.

 

Reklāma
Reklāma

Austras biedrība (http://www.austrasbiedriba.lv) dibināta 2008. gada martā, tās pamatdarbība saistīta ar Latvijas folkmūziķu, bardu jeb dziesminieku darbības veicināšanu un popularizēšanu, koncertu un festivālu rīkošanu, kā arī izdevējdarbību.